Mocny Start - nowa struktura w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Mocny Start - nowa struktura w mBanku

mBank rozpoczyna zapisy na osiemnastomiesięczną lokatę strukturyzowaną Mocny Start. Inwestycja oparta jest o kontrakt terminowy na indeks WIG20.

Lokata Mocny Start to już 54 struktura w ofercie mBanku. Jej aktywem bazowym jest kontrakt terminowy na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia. Strategia inwestycyjna zakłada  wzrost cen kontraktów terminowych na indeks „blue chipów"" w perspektywie najbliższych 18 miesięcy. Aby zainwestować, wystarczy minimum 1000 zł - zapisy przyjmowane są w okresie 19-30 sierpnia br.

Lokata Mocny Start umożliwia osiągnięcie nawet 9,50 proc. zysku w skali roku, przy czym wysokość oprocentowania będzie uzależniona od wartości kontraktu zanotowanej na dwa dni przed zakończeniem inwestycji i wyniesie:

9,50% w skali roku jeśli wartość aktywa bazowego znajdzie się w przedziale 2600-3100 punktów (według danych rynkowych z dnia 16.08.2010 r.)., 3% w skali roku jeśli wartość aktywa bazowego znajdzie się w przedziale 2500-2600 lub 3100-3200 punktów.

Najnowsze prognozy NBP zakładają dalszy wzrost polskiego PKB w ostatnim kwartale br., co powinno pozytywnie wpłynąć na rynek akcji oraz wartość indeksów. Dodatkowym wsparciem rozwoju polskiej gospodarki powinny być liczne inwestycje infrastrukturalne przed Euro 2012
. Inwestorzy zachęcani są do lokowania kapitału w ryzykownych inwestycjach także przez utrzymywanie się rekordowo niskiego poziomu stóp procentowych oraz jasne sygnały o utrzymaniu luźniejszej polityki monetarnej w państwach rozwiniętych. Może być to czynnik dodatkowo konstruujący wzrost cen akcji - podsumowuje powody wyboru strategii inwestycyjnej Monika Chwiedziewicz, naczelnik wydziału produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych mBanku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.