e- billing dostępny w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

e- billing dostępny w mBank mobile

mBank mobile udostępnił Klientom bezpłatny dostęp do elektronicznego  wykazu połączeń. Usługa została przygotowana we współpracy z firmą Blue Media S.A.

Dzięki nowemu rozwiązaniu - e-billingowi - Abonent mBank mobile może w każdym momencie sprawdzić koszty, czas wykonanych połączeń oraz innych, zamówionych usług.

Wprowadzając usługę elektronicznego billingu ułatwiamy naszym Klientom zarządzanie kontem telefonicznym. - mówi Damian Miros, odpowiedzialny za wdrożenie e-bilingu w mBank mobile.

Elektroniczny wykaz połączeń widoczny jest w serwisie Operatora pod adresem www.mBankmobile.pl po zalogowaniu do mProfilu i autoryzacji hasłem  SMS.

To nie jedyne zmiany w mProfilu - mBank mobile wprowadził także spis abonentów, w którym może zarejestrować się każdy użytkownik sieci. W internetowym rejestrze odnajdziemy wszystkich użytkowników mBank mobile, którzy wyrazili na to zgodę. Operator udostępnił też możliwość otrzymywania elektronicznych i pisemnych informacji o zmianach cennika i regulaminu.

mBank mobile wdrożył usługę e-billingu wspólnie z firmą Blue Media S.A.

Blue Media S.A.
należy do największych podmiotów działających w polskim Internecie. Firma wspólnie z mBankiem wdrożyła pierwszego w Polsce wirtualnego operatora komórkowego: sieć mBank mobile. Spółka jest znana także dzięki doładowaniom telefonów komórkowych, platformie umożliwiającej porównywanie i kupowanie ubezpieczeń przez Internet - Inseco.pl oraz platformie pożyczek społecznościowych Kokos.pl.

mBank mobile
to wirtualny operator komórkowy dla wszystkich Klientów ceniących proste i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne. Klientom mBanku sieć proponuje dodatkowo darmowe minuty w zamian za korzystanie z usług i produktów Banku.

mBank jest pierwszym w Polsce wirtualnym Bankiem, działa na rynku od 10. lat.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.