Strategia Mistrzów przed Euro 2012
Copy

Kopiuj tekst

Strategia Mistrzów przed Euro 2012

Przygotowania Polski do organizacji Euro 2012 i optymistyczne prognozy gospodarcze to perspektywa stabilnych wzrostów krajowych indeksów giełdowych. Klienci MultiBanku, którzy chcą wykorzystać tę koniunkturę mogą wybrać Lokatę Inwestycyjną Strategia Mistrzów. Subskrypcja potrwa do 30 sierpnia 2010 r.

Aktywem bazowym lokaty jest indeks WIG20, a jej konstrukcja zakłada umiarkowany wzrost notowań największych spółek giełdowych w perspektywie najbliższych 18 miesięcy.

- Optymistyczne prognozy, dotyczące rozwoju gospodarczego w Polsce i na Świecie, opublikowane niedawno przez NBP i Bank Światowy oraz perspektywa dodatkowego wsparcia dynamiki krajowego PKB związana z inwestycjami infrastrukturalnymi przed Euro 2012 pozwalają przypuszczać, że w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy będziemy obserwować umiarkowany wzrost indeksów na GPW – mówi Daniel Wrzesiński, menadżer Centrum Oszczędzania MultiBanku – Zaproponowana przez nas strategia zakłada stosunkowo szeroką tolerancję dla ewentualnych zmian tempa wzrostu WIG20 i daje pełną ochronę kapitału na koniec inwestycji. – dodaje.
 
Zysk z lokaty Strategia Mistrzów uzależniony jest od wartości indeksu WIG20 w dniu zakończenia inwestycji. Według danych rynkowych z dnia 16.08.2010 r. maksymalne oprocentowanie wyniesie 9,50% w skali roku. Ostateczna wysokość oprocentowania zostanie ustalona w dniu 31.08.2010 i nie będzie niższa niż 8,90% w skali roku.

Żeby sprawnie założyć lokatę inwestycyjną w MultiBanku wystarczy:
- otworzyć rachunek osobisty lub oszczędnościowy,
- złożyć dyspozycję zapisu za pośrednictwem Internetu, multilinii lub w Centrum Usług Finansowych.

Szczegółowe informacje o Lokacie Inwestycyjnej Strategia Mistrzów

Informacje dodatkowe:
Termin subskrypcji: 17.08. – 30.08.2010 r.
Okres trwania inwestycji: 18 miesięcy
Waluta: PLN
Minimalna kwota inwestycji: 5 000 PLN
Instrument bazowy: Kontrakt terminowy na indeks WIG20 (lub inny indeks go zastępujący opublikowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.