Kredyt gotówkowy mBanku na szkolne wydatki
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt gotówkowy mBanku na szkolne wydatki

Dla wszystkich rodziców, których w najbliższym czasie czekają wydatki związane ze skompletowaniem szkolnej wyprawki dla swoich pociech, mBank przygotował dwie promocje kredytu gotówkowego z niższym oprocentowaniem i bez prowizji. 

Koniec wakacji i rozpoczęcie roku szkolnego w wielu wypadkach może okazać się okresem trudnym nie tylko dla uczniów, ale i dla ich rodziców. Po spędzonym urlopie, rodzicielski budżet może bowiem świecić pustkami. Ponieważ wyprawka do szkoły wiąże się najczęściej z dużymi wydatkami, mBank przygotował dwie promocje kredytu gotówkowego, z których można skorzystać do 15 października br.  

Pierwsza z nich, „Gotówka na mały procent"", skierowana jest zarówno do stałych Klientów, jak i osób, które nie korzystają jeszcze z usług mBanku. Aby skorzystać z obniżonego do 8,59 oprocentowania wystarczy złożyć prosty wniosek on-line za pośrednictwem strony www.mBank.pl, mLinii pod numerem 0 8011 300 800, czy też odwiedzając jeden z punktów sprzedaży: Centrum Finansowe lub mKiosk. Promocja obejmuje kredyty w wysokości do 4 tys. złotych z okresem kredytowania do 24 miesięcy.

Kolejna promocja, „Ekspresowa gotówka bez prowizji"" skierowana jest do dotychczasowych Klientów mBanku, którzy przed dniem rozpoczęcia promocji (16 sierpnia) przystąpili do Otwartej Umowy Produktowej - umożliwiającej zawieranie kolejnych umów z bankiem bez konieczności podpisywania osobnych dokumentów. W ramach akcji kredyt gotówkowy oferowany jest bez prowizji za udzielenie. Promocja dotyczy wszystkich kredytów gotówkowych, bez względu na ich wysokość i okres kredytowania.

Z promocji „Ekspresowa gotówka bez prowizji"" można również skorzystać w ramach „Oferty dla Ciebie"".

Oferta „Ekspresowa gotówka bez prowizji"" przeznaczona jest dla aktywnych Klientów, których lojalność chcemy w ten sposób premiować - mówi Joanna Sędzikowska, odpowiedzialna za wprowadzenie promocji w mBanku.
Wprowadzając oferty promocyjne w tym okresie, odpowiadamy także na zwiększone w okresie początku roku szkolnego zapotrzebowanie Klientów na dodatkową gotówkę. Mamy nadzieję, że nowe promocje spotkają się z ich zainteresowaniem - dodaje Sędzikowska

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10. lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.