Nowe najlepiej z MultiBankiem
Copy

Kopiuj tekst

Nowe najlepiej z MultiBankiem

Produkt MultiBanku zajął pierwsze miejsce w rankingu kredytów na nowe auta, przygotowanym przez portal Comperia.pl. Propozycja banku okazała się  najlepszą zarówno w zestawieniu kredytów z wkładem własnym jak i bez.  

W rankingu pod lupę wzięto ofertę banków samochodowych i tradycyjnych. Przedmiotem kredytowania był nowy samochód o wartości 60 tys. PLN, z siedmioletnim okresem spłaty. Zakup miał być finansowany przez bank w całości lub z 20 proc. wkładem własnym. W obu przypadkach najlepszy okazał się kredyt auto-moto MultiBanku z oprocentowaniem rzeczywistym na poziomie 9,7 oraz 7,61 proc. (w przypadku autopożyczki z wkładem własnym). Marża zaproponowana przez MultiBank okazała się lepsza od propozycji konkurencji nawet o 3 p.p.

Uatrakcyjnienie oferty to wynik zapowiedzianej przez bank walki o rynek kredytów na nowe auta i nie starsze niż 3 letnie, oferowane przez autoryzowanych dilerów samochodowych. Osobami korzystającymi z oferty dilerów są przede wszystkim klienci segmentu affluent, czyli grupy docelowej banku. Dlatego do końca roku kredyt samochodowy MultiBanku ma być dostępny w co dziesiątym salonie w kraju.

- Budując ofertę usprawniliśmy funkcjonalność i proces udzielania kredytu, co jest kluczowe dla klientów zamożnych, ceniących czas. Osoba wnioskująca o pożyczkę w salonie, może liczyć na decyzję w 30 minut. Tyle trwać będzie też uruchomienie środków.

W ramach uproszczonej procedury klient może otrzymać kredyt bez konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających dochody. W przypadku kredytów do 100 tys. PLN nie wymagany jest też wkład własny – wyjaśnia Grażyna Zawisza,

Wicedyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych i Kart Płatniczych MultiBanku. - Poprawiliśmy również parametry cenowe obniżając marżę średnio o 2 p.p. W ten sposób, jak wynika z analiz niezależnych ekspertów, stworzyliśmy najatrakcyjniejszą propozycję na rynku. – dodaje Zawisza.

Kredyt auto-moto dostępny jest w czterech walutach: PLN, CHF, EUR oraz USD. Maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat, a kwota kredytu 350 tys. PLN (125% LTV).

Informacje dodatkowe:
Kredyt auto-moto – podstawowe parametry oferty:
Kwota kredytu: maks. 350 tys. PLN (maks. do 125% LTV)
Wcześniejsza spłata (całkowita lub częściowa): bez prowizji
Okres kredytowania: do 120 miesięcy
Waluty kredytu: PLN, EUR, CHF, USD
Oprocentowanie w PLN: od 5,75%
Zabezpieczenie: cesja praw z polisy AC i przewłaszczenie częściowe

Pakiet MultiBezpieczny
to ubezpieczenie, którego zakres obejmuje:
a) śmierć ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
b) całkowitą i trwałą niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
c) poważne zachorowanie ubezpieczonego.

Comperia.pl
to pierwsza w Polsce internetowa porównywarka finansowa. Codziennie analizuje i aktualizuje oferty ponad 1500 produktów finansowych: kredytów i inwestycji. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.