Visa payWave w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Visa payWave w MultiBanku

MultiBank poszerza ofertę o kartę kredytową Visa n w technologii payWave, umożliwiającą dokonywanie sprawnych transakcji bezstykowych. To pierwsza karta zbliżeniowa organizacji Visa dostępna w banku. Kolejne pojawią się jesienią. 

Od listopada 2009 r. MultiBank wydaje karty zbliżeniowe MasterCard z funkcjonalnością PayPass. Teraz oferta banku uzupełniona została o karty bezstykowe z technologią payWave - odpowiednik wydawany przez organizację płatniczą Visa. Na początek do użytku wchodzą zbliżeniowe karty kredytowe Visa n. Jesienią bank zapowiada rozszerzenie portfela produktowego o kolejne plastiki, także debetowe.
 
- Płatności zbliżeniowe pozwalają oszczędzić czas i usprawniają codzienne zakupy. Dlatego rozszerzamy wachlarz produktowy wprowadzając kolejne plastiki do dokonywania transakcji bezstykowych. Visa n payWave otwiera portfel kart zbliżeniowych Visa w naszym banku. Jesienią pojawią się kolejne propozycje, a  klienci będą mieli do wyboru najnowocześniejsze technologie obu organizacji płatniczych, zgodnie z preferencjami.- mówi Grażyna Zawisza, Wicedyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych i Kart Płatniczych MultiBanku.

Karta Visa n payWave wydawana jest bezpłatnie. Aby ją zamówić należy skontaktować się z multilinią lub wypełnić wniosek w Centrum Usług Finansowych MultiBanku. Również klienci posiadający dotychczasowe karty Visa n mogą je bezpłatnie wymienić na kredytówki uzupełnione o nową funkcjonalność.

Obecnie kartami Visa payWave można płacić w ponad 5 tys. punktach sprzedaży, m.in. w sieci: Empik, Coffee Heaven, McDonald's oraz w księgarniach Matras.

Informacje dodatkowe:
Karty payWave wydawane są przez organizację płatniczą Visa i stanowią odpowiednik systemu PayPass MasterCard. Technologia ta umożliwia sprawne, zbliżeniowe dokonywanie zakupów na kwoty nie przekraczające 50 PLN. Aby zapłacić klient zbliża kartę do specjalnego czytnika i bez konieczności dodatkowej autoryzacji finalizuje transakcję. Dokonywanie płatności powyżej 50 PLN realizowane jest w tradycyjny sposób poprzez potwierdzenie numerem PIN lub podpisem.

Karta Kredytowa Visa n payWave
Opłata za wydanie: 0 PLN
Opłata roczna: 0 PLN (1.jeżeli w ciągu 12 m-cy dokonamy min. 10 transakcji bezgotówkowych lub ich miesięczna wartość wyniesie min. 1000 PLN 2. jeśli abonament roczny lub miesięczny w nTV w ciągu ostatnich 12 m-cy był płacony kartą Visa n, za pośrednictwem MultiBanku)
Oprocentowanie: 20%
Okres bezodsetkowy: 54 dni

Informacje dodatkowe: płacąc kartą Visa n payWave za abonament Telewizji n klient otrzyma 10% rabatu.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.