Dobre praktyki BRE Banku wyróżnione
Copy

Kopiuj tekst

Dobre praktyki BRE Banku wyróżnione

Podczas ogłoszenia tegorocznego raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki 2008” organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, BRE Bank otrzymał dwa wyróżnienia w kategorii biznes a rynek. Nagrodzone praktyki to: Badanie nad Innowacyjnością Polskiej Gospodarki oraz platforma wiedzy dla biznesu –Bizsupport.
Badanie nad Innowacyjnością Polskiej Gospodarki już po raz drugi zdobyło uznanie ekspertów oceniających inicjatywy zgłoszone do rankingu.


Zdobyte wyróżnienia są dowodem na to, że dobre praktyki BRE Banku generują wartość dla interesariuszy z otoczenia biznesowego banku - mówi Magdalena Winconek, specjalista ds. CSR BRE Banku. Promowanie innowacyjności wśród przedsiębiorców oraz propagowanie wiedzy biznesowej i ekonomicznej to obszary priorytetowe w działaniach społecznych BRE Banku. Wspierając rozwój firm w kierunku innowacyjności staramy się dostarczać im atrakcyjne narzędzia do zdobywania wiedzy, właśnie takie jak Bizsupport
– dodaje Magdalena Winconek.

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polce. Dobre praktyki” to jedyna publikacja podsumowująca działania społeczne firm w danym roku w naszym kraju, w kategoriach:

Biznes a miejsce pracy
Biznes a rynek
Biznes a społeczeństwo
Biznes a środowisko

Intencją Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jest wyselekcjonowanie najlepszych praktyk, które zostały zainicjowane przez firmy w danym roku spośród wszystkich, które zostały przez nie uprzednio zgłoszone. Dodatkowo, publikacja zawiera wybrane artykuły o odpowiedzialnym biznesie oraz informacje o ważnych wydarzeniach, które zaistniały w minionym roku.

W raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2008” wyróżniono w sumie 88 praktyk 77 firm. 25 dotyczyło środowiska naturalnego, 35 odnosiło się do społeczeństwa, 16 skupiało się na inicjatywach w miejscu pracy i 12 zostało stworzonych z myślą o uczestnikach rynku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.