BRE Bank szuka innowatorów
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank szuka innowatorów

Wystartowała V edycja rankingu firm innowacyjnych Kamerton Innowacyjności. Do grona najbardziej innowacyjnych polskich firm dołączyć mogą wszystkie przedsiębiorstwa, które zmieniają technologie, wdrażają nowoczesne rozwiązania w obszarze organizacji pracy i działalności biznesowej, wprowadzają na rynek nowe produkty, oferują nowoczesne wzornictwo.

Badanie jest wspólną inicjatywą BRE Banku, PKPP Lewiatan oraz Dun&Bradstreet. Tak jak w wyniku poprzednich edycji, powstanie Ranking Najbardziej Innowacyjnych Firm w Polsce. Efektem cyklicznego programu badawczego nad innowacyjnością polskiej gospodarki będzie wyłonienie zwycięzców w czterech głównych kategoriach: mikrofirmy, przedsiębiorstwa małe, średnie i duże.

Dodatkowo nagrodzone zostaną firmy, które wyróżniają się ze względu na osiągnięcia w poszczególnych rodzajach innowacyjności - produktowej, procesowej, organizacyjnej i marketingowej. Docenione zostaną też przedsiębiorstwa, które wdrożyły innowacyjne rozwiązania przy wykorzystaniu funduszy unijnych. Zwycięzcom rankingu tradycyjnie wręczone zostaną Kamertony Innowacyjności.

Badanie organizowane jest cyklicznie – co 2 lata. Tegoroczna edycja skupia się na innowacjach wdrożonych przez firmy od stycznia 2008 do grudnia 2009 roku.

Ostatnia edycja badania Kamerton Innowacyjności to:
ranking pozycjonujący 374 najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa (62 mikroprzedsiębiorstwa, 77 małych przedsiębiorstw, 123 średnie przedsiębiorstwa oraz 112 dużych przedsiębiorstw) nagrody Kamerton Innowacyjności dla 40 firm – wiodących innowatorów Gale Innowacyjności w 12 miastach Polski wyróżnienia dla ponad 50 mikrofirm oraz dynamicznie rozwijających się firm z sektora MSP
promocja laureatów na stronie internetowej www.innowacyjnefirmy.pl

By wziąć udział w badaniu wystarczy wypełnić kwestionariusz w terminie do 20 sierpnia br. Ankieta dostępna jest na stronie www.innowacyjnefirmy.pl. Najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa poznamy już w listopadzie 2010.

Serdecznie zachęcamy do udziału w badaniu.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.