Internauci sprzedają produkty bankowe
Copy

Kopiuj tekst

Internauci sprzedają produkty bankowe

Nawet 140 PLN za aktywne konto - tyle mogą zarobić właściciele stron www, którzy przyłączą się do Programu Partnerskiego i w swoich serwisach będą promować produkty MultiBanku. 

MultiBank dołączył do Programu Partnerskiego mBank.net.pl, który powstał 5 lat temu. Obecnie ma blisko 12 tys. partnerów, prowadzących ponad 20 tys. serwisów internetowych, w 22 kategoriach tematycznych.

Od czerwca br. oferta mBank.net.pl poszerzona została o produkty MultiBanku. Użytkownicy odwiedzający strony partnerów mogą teraz za ich pośrednictwem założyć m.in. rachunek indywidualny, wnioskować o kartę kredytową, a nawet kredyt hipoteczny w MultiBanku.

Właściciele stron biorąc udział w programie zyskują natomiast dodatkowe źródło dochodu. Aktywni kooperanci miesięcznie mogą powiększyć swój budżet nawet o 5 tys. PLN.

- Dla MultiBanku program stanowi kolejny, atrakcyjny kanał dystrybucji. Sprzedaż poprzez strony partnerskie stale wzrasta. W mBanku liczba pozyskanych w ten sposób klientów porównywalna jest z wynikami sprzedażowymi na portalach finansowych. Liczymy, że również w naszym przypadku będzie podobnie. – mówi Mariusz Gorzeń, Naczelnik Wydziału Marketingu Elektronicznego MultiBanku.

Osoby zainteresowane współpracą w Programie Partnerskim mogą zgłaszać do mBank.net.pl swoje witryny. Po ich zaakceptowaniu i podpisaniu umowy  otrzymają gotowe materiały reklamowe do zamieszczenia na stronach.

Informacje dodatkowe

Najważniejsze korzyści dla partnerów mBank.net.pl:
- darmowa rejestracja do programu
- wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od liczby pozyskanych klientów (najlepsi partnerzy zarabiają nawet 5 tys. PLN miesięcznie)
- comiesięczne wypłaty wynagrodzenia
- dostęp do gotowych i aktualizowanych przez MultiBank materiałów reklamowych (teksty, materiały graficzne, bannery)
- sprawny dostęp do narzędzi monitorujących skuteczność wykorzystywanych materiałów i wyników sprzedażowych (m.in. statystyki materiałów reklamowych i transakcji, system trackingowy pozwalający na badanie skuteczności prowadzonych kampanii)

W ramach programu partnerzy mogą promować ofertę MultiBanku:
- rachunki rozliczeniowo-oszczędnościowe
- rachunki oszczędnościowe
- rachunki walutowe
- kredyty hipoteczne w walucie i złotówkach
- karty kredytowe
Przykładowa symulacja zysku dla partnera

Za polecenie konta Aquarius:
- 10 PLN za otwarcie konta
- 140 PLN za aktywne konto w taryfie Intensive i 85 PLN za aktywne konto w taryfie Classic (wynagrodzenie zostanie wypłacone, jeśli pozyskany klient w ciągu pierwszych 120 dni od momentu otwarcia rachunku wpłaci na konto min. 1000 PLN i dokona 1 transakcję kartą wydaną do rachunku).
- 20 PLN za aktywną kartę wydaną do konta

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.