Nowości w ofercie Aquarius
Copy

Kopiuj tekst

Nowości w ofercie Aquarius

Darmowe bankomaty na całym świecie i poszerzona lista operacji uprawniających do zwrotu opłaty za prowadzenie konta to nowe propozycje w ofercie dla zamożnych klientów MultiBanku. 

Od 12 lipca br. posiadacze kont Aquarius mogą bezprowizyjnie wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Dodatkowo MultiBank poszerzył listę operacji uprawniających do zwrotu opłaty za prowadzenie konta o środki ulokowane w funduszach inwestycyjnych oraz o obroty na rachunku Usługi Maklerskiej. Aby uzyskać zwrot łączna wartość środków w depozytach i funduszach powinna wynieść 100 tys. PLN. Ta sama kwota obowiązuje przy zwrocie opłaty na podstawie obrotów na rachunku Usługi Maklerskiej.

- Polepszając parametry konta, chcemy podkreślić pozycjonowanie naszej marki skierowanej do segmentu klientów affluent (klienci zamożni). Nasza oferta ma im zapewnić swobodny dostęp do produktów bankowych oraz maksymalnie ułatwić zarządzanie finansami osobistymi. – mówi Bartłomiej Wasiuk, Naczelnik Wydziału Klientów Zamożnych MultiBanku. – Dodatkowo pracujemy nad usprawnieniem obsługi. Skróciliśmy wnioski o otwarcie rachunku i wdrożyliśmy umowy ramowe. Upraszczamy też procedury udzielania kredytów. – dodaje Bartłomiej Wasiuk.

Aktualnie MultiBank obsługuje 115 tys. zamożnych Polaków, których dochody przekraczają 5 tys. PLN netto lub posiadających depozyty w wysokości powyżej 100 tys. PLN.

Informacje dodatkowe

Oferta Aquarius to:
- prestiżowe konto
- dedykowani doradcy i specjalne pokoje gwarantujące sprawną, profesjonalną obsługę,
- możliwość negocjowania oprocentowania,
- szeroka oferta produktów inwestycyjnych (lokaty, fundusze, akcje, nieruchomości),
- bezpłatny dostęp do rachunku za pomocą kanałów zdalnych (Internet, telefon) oraz sieć bezprowizyjnych wpłatomatów i darmowe bankomaty na całym świecie umożliwiające zarządzanie zgromadzonymi na koncie środkami 24h/7,
- system transakcyjny pozwalający  zarządzać wieloma rachunkami jednocześnie (np. konto prywatne i firmowe),
- oferta prestiżowych kart kredytowych,
- specjalny program rabatowy.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.