Nowa karta debetowa MasterCard Debit w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowa karta debetowa MasterCard Debit w mBanku

mBank wprowadza kolejną, czwartą już kartę debetową do rachunku eKONTO. Debetówka MasterCard Debit wydawana i prowadzona będzie bezpłatnie. Jeszcze w tym roku w ofercie Banku pojawią się również karty zbliżeniowe z logo Visa payWave, które uzupełnią ofertę zbliżeniowych kart MasterCard PayPass mBanku.

7 lipca br. do oferty mBanku trafiła nowa karta debetowa MasterCard Debit, która - podobnie, jak karta Visa Electron z popularnym wizerunkiem delfina - oferowana jest wraz z eKONTEM. Porównanie nowej karty do Visy Electron mBanku oznacza również, że
MasterCard Debit jest kartą bezpłatną. Za jej wydanie, wznowienie oraz użytkowanie Bank nie pobiera prowizji. Nowa karta służy do standardowych płatności gotówkowych i bezgotówkowych, a także transakcji dokonywanych za pośrednictwem kanałów zdalnych - przez internet i telefon.

Karta MasterCard Debit jest czwartą kartą debetową, oferowaną do rachunku eKONTO. W ofercie mBanku nadal pozostają karty Visa oraz wydawane w technologii zbliżeniowej karty MasterCard Debit PayPass i MasterCard Debit Gold PayPass. W ostatnim kwartale 2010 r. mBank zaoferuje Klientom również karty zbliżeniowe, wydawane przez Visę w konkurencyjnej technologii payWave.

Klienci mBanku mają wybór, dlatego sami mogą zdecydować, która karta najlepiej spełni ich oczekiwania - każda z wymienionych debetówek może stać się podstawową kartą do rachunku.

Wierzymy, że nowy produkt umocni w oczach Klientów wizerunek mBanku jako organizacji oferującej podstawowe produkty bankowe bez opłat - mówi
Adam Miziołek, naczelnik wydziału produktów podstawowych mBanku.
Z naszych badań wynika, że dla 1/3 naszych Klientów ma znaczenie, kto jest wydawcą ich karty. Przez wprowadzenie do oferty kolejnych kart MasterCard dajemy im możliwość wyboru między dwiema bezpłatnymi debetówkami różnych wydawców.

Do tej pory mBank oferował do rachunków karty Visa oraz MasterCard PayPass. Pierwsze karty zbliżeniowe pojawiły się w ofercie w listopadzie ub.r. Od tego czasu wydano ponad 28 tys. debetowych kart PayPass. Dane pokazują, że zamawiali je przede wszystkim Klienci poszukujący nowości technologicznych, dokonujący płatności bezgotówkowych znacznie częściej niż przeciętni użytkownicy.

Karty debetowe mBanku do rachunku eKONTO:

MasterCard Debit - funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon; cena: 0 zł za wydanie, 0 zł za użytkowanie;

Visa Electron - funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon; cena: 0 zł za wydanie, 0 zł za użytkowanie;

MasterCard Debit PayPass (zbliżeniowa) - funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon oraz płatności zbliżeniowe; cena: 0 zł za wydanie, 1,50 zł/mies. za użytkowanie (opłata jest zwracana pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł/mies.)

MasterCard Debit Gold PayPass (zbliżeniowa) - funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon oraz płatności zbliżeniowe; cena: 0 zł za wydanie, 9,99 zł/mies. za użytkowanie (opłata jest zwracana pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych o wartości min. 2000 zł/mies.)

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.