mBank mobile dla Klientów biznesowych
Copy

Kopiuj tekst

mBank mobile dla Klientów biznesowych

Wirtualny operator komórkowy, mBank mobile wprowadza ofertę przeznaczoną dla Klientów firmowych. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą przenieść swój numer do sieci mBank mobile i skorzystać z promocyjnych cen połączeń w nowej taryfie Biznes. 

mBank mobile poszerza swoją ofertę o taryfę skierowaną do Klientów biznesowych. W ramach nowo wprowadzonej taryfy Biznes każdy Klient prowadzący firmę może zakupić trzy startery z kolejno następującymi po sobie numerami w cenie 69 złotych.

Wykupione numery będą funkcjonować w ofercie pre-paid. Połączenia pomiędzy numerami z pakietu kosztować będą jedynie 9 gr/min.

W ramach taryfy Biznes dostępna jest także możliwość przeniesienia numeru telefonu od obecnego dostawcy usług do sieci mBank mobile. Klienci, którzy zechcą skorzystać z taryfy biznesowej mBank mobile i jednocześnie zachować dotychczasowy numer, będą mogli to zrobić, jeśli u poprzedniego operatora telefon był zarejestrowany na dane firmy.

Taryfę biznesową uruchomiliśmy w odpowiedzi na oczekiwania Klientów, którzy niejednokrotnie pytali nas o specjalną ofertę dla biznesu
- mówi
Damian Miros
, odpowiedzialny za wdrożenie nowej taryfy.


Opłaty w taryfie biznes (ceny z VAT):
minuta połączenia do wszystkich sieci 19 gr/min
wysłanie wiadomości SMS 10 gr
wysłanie wiadomości MMS 36 gr
Faktury za doładowania dostępne są w wygodnej formie faktury elektronicznej.
mZnajomi w Biznesie oraz Internet w Biznesie


Dla Klientów korzystających z taryfy Biznes, mBank mobile przygotował dwie promocje. Pierwsza z nich - mZnajomi w Biznesie. Polega na obniżeniu kosztów połączeń i SMS-ów do pięciu numerów wewnątrz sieci.

minuta połączenia z 5 mZnajomymi w mBank mobile9 gr/min
wysłanie wiadomości SMS do numeru w promocji mZnajomi 5 gr

Druga natomiast, Internet w Biznesie, to propozycja bezpłatnego pakietu internetowego 50 MB, który Klient może aktywować raz na 30 dni.

mBank mobile to wirtualny operator komórkowy dla wszystkich Klientów ceniących proste i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne. Klientom mBanku sieć proponuje dodatkowo darmowe minuty w zamian za korzystanie z usług i produktów Banku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.