W mBank mobile tego lata rozmawiaj taniej z zagranicy
Copy

Kopiuj tekst

W mBank mobile tego lata rozmawiaj taniej z zagranicy

Wirtualny operator komórkowy mBank mobile wprowadził niższe stawki za połączenia wykonywane w ramach usługi roamingowej. Promocja obowiązuje w okresie wakacyjnym, a skorzystać z niej może każdy Użytkownik mBank mobile. 

Wakacyjna promocja połączeń w ramach sieci mBank mobile polega na obniżeniu opłaty za połączenia wychodzące do Polski i przychodzące w danym kraju. Oferta dotyczy krajów, które są najczęstszą destynacją wakacyjną Klientów mBank mobile.

W ramach promocji połączeń w roamingu, Klienci mBank mobile zapłacą 0,69 zł za minutę połączenia, zarówno przychodzącego, jak i wychodzącego do Polski. Taniej rozmawiać można z: Grecji, Hiszpanii, Niemiec, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Chorwacji, Egiptu, Turcji oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Wyjeżdżając na wakacje często obawiamy się wzrostu opłat za telefon, związanych z korzystaniem z roamingu - mówi Damian Miros, odpowiedzialny za wprowadzenie oferty.
Wakacyjna promocja w mBank mobile ma za zadanie nie tylko ograniczyć koszty naszych Użytkowników, ale także zachęcić ich do aktywnego rozmawianie w roamingu - dodaje Miros.

Aby skorzystać z promocji należy mieć aktywowaną wcześniej usługę roamingu. Zlecenia aktywacji promocji Użytkownik dokonuje wpisując na klawiaturze telefonu odpowiedni kod (*101*11*99#) oraz naciskając przycisk „zadzwoń"". Oferta aktywowana jest w ciągu 24 godzin od tego momentu, a zmiana taryfy potwierdzona jest wiadomością SMS.

Promocja trwa do 30 września br. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł.

mBank mobile to wirtualny operator komórkowy dla wszystkich Klientów ceniących proste i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne. Klientom mBanku sieć proponuje dodatkowo darmowe minuty w zamian za korzystanie z usług i produktów Banku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.