mDirect: bezpieczne wakacje i niezwykły konkurs
Copy

Kopiuj tekst

mDirect: bezpieczne wakacje i niezwykły konkurs

Klienci mBanku, którzy wykupią ubezpieczenie podróżne mDirect mogą wziąć udział w konkursie na najciekawsze wakacyjne zdjęcie. Dla autorów zwycięskich fotografii mBank i partner konkursu, biuro podróży HolidayCheck.pl, przygotowali trzy vouchery na wakacyjne wojaże. 

Klienci mBanku, którzy między do 15 września wykupią w mBanku ubezpieczenie podróżne mDirect, będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą są trzy vouchery podróżne.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 15 września br. przesłać ciekawe i nietypowe zdjęcie wakacyjne na adres mDirect@mBank.pl. Zwycięskie prace zostaną wytypowane przez Klientów podczas głosowania na stronie internetowej konkursu. mBank wybierze wstępnie 10. najciekawszych fotografii, które zostaną opublikowane na stronie, a Klienci będą głosować na - ich zdaniem - najlepsze zdjęcia.

Autorzy prac, które uzyskają największą liczbę głosów, otrzymają vouchery o wartości kolejno 5000 zł, 3000 zł oraz 1500 zł. Pozostałych siedmiu laureatów zostanie nagrodzonych voucherami o wartości 100 zł. Będzie można je wykorzystać do rezerwacji wakacji na portalu turystycznym HolidayCheck.pl.

Stworzony przez nas konkurs jest nie tylko zabawą. Ma on za zadanie przede wszystkim zachęcić Klientów do skorzystania z oferty ubezpieczeń direct - mówi Piotr Puchalski, odpowiedzialny za produkty ubezpieczeniowe w mBanku -
Zdalny kanał zakupu ubezpieczenia podróżnego nie tylko daje Klientowi większą swobodę, ponieważ nie musi odwiedzać agenta ubezpieczeniowego, ale także zmniejsza koszty polisy, eliminując pośredników - dodaje Puchalski.

Ubezpieczenie mDirect to produkt skierowany do Klientów mBanku, którzy mogą z niego skorzystać logując się do serwisu transakcyjnego. Ochrona ubezpieczeniowa może się rozpocząć nawet w dwie godziny po złożeniu wniosku - po uiszczeniu składki, Klient otrzymuje wiadomość SMS z numerem polisy, a potwierdzenie zawarcia polisy przesyłane jest na podany adres email.

W ramach ubezpieczenia Klient może wybrać jeden z trzech wariantów: Minimum, Medium i Maksimum, różniących się zakresem. Można także wybrać formę ubezpieczenia: indywidualne, grupowe lub rodzinne, dzięki czemu można ubezpieczyć nie tylko siebie, ale także rodzinę i znajomych.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.