Forum Makroekonomiczne z udziałem Johna Taylora
Copy

Kopiuj tekst

Forum Makroekonomiczne z udziałem Johna Taylora

Organizowane już po raz trzeci przez BRE Bank Forum Makroekonomiczne to jedna z najważniejszych okazji do dyskusji na temat zagadnień światowego systemu gospodarczego.

Jak co roku nie zabraknie wybitnych ekspertów dyskutujących o problemach gospodarczych - w tym roku będziemy gościć wybitnego ekonomistę Johna Taylora, autora słynnej reguły Taylora, określającej zasady prowadzenia polityki pieniężnej. Dyskusję na temat lekcji, które wyciągnęliśmy z kryzysu finansowego poprowadzi Leszek Balcerowicz, były prezes NBP. Partnerem merytorycznym forum jest CASE - Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych - organizator publicznych seminariów naukowych BRE-CASE.

Z kolei w panelu pt. "Perspektywy polskiej gospodarki" wezmą udział Dominik Radziwiłł – podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów; Dariusz Filar - polski ekonomista, członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 2004–2010; Bogusław Grabowski – Prezes Zarządu SKARBIEC AMH SA i SKARBIEC TFI S.A., były Członek Rady Polityki Pieniężnej. Dyskusję poprowadzi Ryszard Petru – Główny Ekonomista BRE Banku.

W tym roku po raz pierwszy Forum Makroekonomiczne będzie można także obejrzeć na żywo podczas transmisji on-line na stronie głównej Bankier.pl, a także bezpośrednio na stronie transmisyjnej http://bankier.tv/live/forumbre/. Początek transmisji o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Patronat medialny nad Forum Makroekonomicznym objęły: TVN CNBC, Radio PiN oraz portal Bankier.pl. Forum odbędzie się 22 czerwca 2010 r. w Hotelu Westin w Warszawie.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.