Energia w portfelu
Copy

Kopiuj tekst

Energia w portfelu

Od dziś klienci MultiBanku mogą powiększyć swój portfel inwestycyjny o akcje spółki Tauron Polska Energia S.A. Aby złożyć zapis wystarczy zalogować się w serwisie transakcyjnym MultiBanku. 

- Ostatnie prywatyzacje spółek Skarbu Państwa PGE i PZU, cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych. Pozwala to sądzić, że również debiut Tauronu spotka się z pozytywnym przyjęciem. W trakcie zapisów na akcje PZU liczba nowo otwieranych rachunków inwestycyjnych wzrosła w ciągu 5 dni o ok. 3,5 tys. w stosunku do okresu bez prywatyzacji. – mówi Daniel Matuszak z Centrum Oszczędzania MultiBanku.

Zapisy na akcje spółki Tauron przyjmowane są do 18 czerwca br. za pośrednictwem internetowego serwisu transakcyjnego oraz multilinii.

Usługa Maklerska w MultiBanku otwierana i prowadzona jest bezpłatnie. Aby ją aktywować należy zgłosić się do Centrum Usług Finansowych MultiBanlku i podpisać stosowną umowę. Pełne uruchomienie rachunku trwa 2 dni robocze. Klienci, którzy nie posiadają aktywnej Usługi Maklerskiej, a chcieliby zakupić za pośrednictwem MultiBanku akcje spółki Tauron, powinni najpóźniej do 16 czerwca br. dopełnić odpowiednich formalności.

Harmonogram oferty:
9-18 czerwca 2010 r. – zapisy dla Inwestorów Indywidualnych
ok. 30 czerwca 2010 r. – planowany debiut spółki Turon Polska Energia S.A.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.