Procenty dla znajomych
Copy

Kopiuj tekst

Procenty dla znajomych

Klienci MultiBanku, którzy do 30 kwietnia 2009 roku polecą swój bank znajomym, będą mogli skorzystać z 3-miesięcznej lokaty terminowej „Zysk godny polecenia” z oprocentowaniem 6,25%.  

By skorzystać z oferty wystarczy złożyć wniosek o otwarcie dowolnego rachunku w MultiBanku (MultiKonto ja, my, jestem lub Aquarius) podając 10 ostatnich cyfr numeru konta osoby polecającej. Lokata jest zakładana na podstawie wniosku zamieszczonego w formie komunikatu do rachunku w systemie transakcyjnym. Zaproszenie do skorzystania z promocji otrzymuje zarówno osoba polecająca jak i polecona, po pełnej aktywacji rachunku.  

Informacje dodatkowe:

Parametry produktu:

- Lokata 3-miesięczna, nieodnawialna

- Oprocentowanie: 6,25%

- Kwota minimalna: 30 000 PLN

- Kwota maksymalna: 100 000 PLN

Lokatę można założyć przez Internet lub w dowolnym Centrum Usług Finansowych MultiBanku.

Każdy Klient MultiBanku może założyć jedną lokatę promocyjną bez względu na liczbę poleceń. Maksymalną wartość depozytu dla osoby polecającej ustala się z chwilą założenia lokaty przez pierwszą osobę poleconą.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.