mBank i cash4you: wyciągnij więcej pieniędzy z bankomatu
Copy

Kopiuj tekst

mBank i cash4you: wyciągnij więcej pieniędzy z bankomatu

mBank proponuje Klientom dostęp do kredytów w bankomatach sieci cash4you.

Od 28 maja br. osoby aktywnie korzystające z usług i produktów mBanku mogą otrzymać propozycję skorzystania z kredytu gotówkowego lub karty kredytowej w... bankomatach. Aby poznać indywidualnie ustalony limit kredytowy, wystarczy wypłacić gotówkę w jednej z maszyn sieci cash4you. Propozycja pojawia się po zakończeniu transakcji gotówkowej. Jeśli Klient decyduje się z niej skorzystać, do Banku automatycznie wysyłana jest prośba o kontakt z Operatorem telefonicznym.

Limit kredytowy, prezentowany podczas wypłat gotówki z bankomatów, to kolejne wygodne rozwiązanie dla stałych Klientów mBanku. Jest to również kontynuacja projektu „Oferta dla Ciebie"", wprowadzonego w lutym br. W ramach „Oferty"" Bank - na podstawie dotychczasowej relacji z Klientem - automatycznie szacuje zdolność kredytową i tym, którzy ją posiadają, oferuje kredyt na uproszczonych warunkach. Dzięki temu z kredytu gotówkowego, odnawialnego lub karty kredytowej można skorzystać w 15 minut, bez wychodzenia z domu (wystarczy wcześniej podpisać Otwartą Umowę Produktową).

Wypłaty gotówki w bankomatach cash4you w przypadku Klientów mBanku nie są objęte prowizją.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.