Wielka Dwudziestka w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Wielka Dwudziestka w mBanku

mBank rozpoczyna subskrypcję dwuletniej lokaty strukturyzowanej opartej o kontrakt terminowy na indeks giełdowy WIG20.

Aktywem bazowym lokaty jest kontrakt terminowy na indeks giełdowy WIG20. Strategia inwestycyjna lokaty zakłada wzrost cen kontraktów terminowych na WIG20 w perspektywie najbliższych dwóch lat.

W okresie trwania lokaty zostaną przeprowadzone 2 obserwacje aktywa bazowego (w dzień startu oraz dwa dni robocze przez zakończeniem okresu inwestycji. Klientowi zostaną wypłacone pełne odsetki od lokaty jeśli cena kontraktu znajdzie się w przedziale od 110 do 150% swojej wartości początkowej.

Jeżeli wartość ta wyniesie 150% wartości początkowej, odsetki od lokaty wyniosą 19,09% w skali roku, przy założeniu 105% wskaźnika partycypacji

Przy wzroście wartości aktywa bazowego powyżej 150% wartości początkowej, Klient otrzyma odsetki w wysokości 5,25% w skali roku.

Wskaźnik partycypacji zostanie ostatecznie ustalony 9 czerwca 2010 r. i będzie nie niższy niż 95%.

Prognozowany wysoki wzrost PKB w Polsce pozytywnie rokuje wynikom lokaty
- tłumaczy Monika Chwiedziewicz, Naczelnik Wydziału Produktów Inwestycyjnych i Oszczędnościowych mBanku -  Można także spodziewać się, iż globalne fundusze inwestycyjne zaczną doważać swoje portfele polskimi akcjami, co powinno powodować relatywnie lepsze zachowanie się naszych indeksów względem reszty świata. - dodaje Chwiedziewicz.

Subskrypcja na lokatę strukturyzowaną Wielka Dwudziestka w mBanku rozpoczęła się 25 maja br., potrwa zaś do 8 czerwca 2010 r., a minimalna kwota inwestycji to 1 000 zł.


mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.