mBankowi Klienci pojadą na Igrzyska
Copy

Kopiuj tekst

mBankowi Klienci pojadą na Igrzyska

Klienci mBanku otrzymali na Święta niezwykłą niespodziankę. W loterii organizacji Visa dwóch z nich wylosowało bilety na Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. Do tego mBank zwolnił ich ze wszystkich prowizji.  Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło zapłacić kartą. Zwycięzcy dokonali transakcji o wartości... 12 i 30 zł.

Wśród pięciu laureatów pierwszego etapu najnowszej loterii VISA znalazło się aż dwóch Klientów mBanku! Nagrodą dla nich są dwuosobowe vouchery wyjazdowe do mroźnego Vancouver na zimową olimpiadę w 2010 r. Aby wybrać się za ocean, wystarczyło zarejestrować dowolną transakcję bezgotówką - np. na 11 zł, jak pan Mirosław z Wrocławia, Klient mBanku. Warto więc rejestrować wszystkie transakcje - nawet te najniższe.

Wylosowanie pięciu szczęśliwców przypieczętowało zakończenie pierwszego etapu loterii.

Obecnie trwa kolejny etap konkursu. Udział w nim może wziąć każdy Klient, który dokona transakcji bezgotówkowej za pomocą karty Visa, a później zarejestruje swoją transakcję m.in. na stronie internetowej
www.visa.pl.

Klienci mBanku są - jak do tej pory - najaktywniejszymi uczestnikami zabawy - blisko 20 proc. wszystkich zarejestrowanych transakcji pochodzi właśnie od nich!

Gratulujemy szczęśliwym Klientom i życzymy im niezapomnianych wrażeń podczas najbardziej pasjonującego widowiska sportowego sezonu  - mówi Tomasz Czudowski, Dyrektor ds. Marketingu mBanku. - Doceniamy aktywność naszych Klientów, którzy zwyciężyli w loterii. Chcąc zachęcić ich do jeszcze częstszego korzystania z kart mBanku, przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę, dzięki której jeszcze wygodniej będą mogli korzystać z oferty mBanku - dodaje Czudowski.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Od dziewięciu lat zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. mBank proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów. Ich przedstawiciele, regularnie wybierani do mRady, wraz z użytkownikami forum mBanku i bloga, tworzą mSpołeczność, pomagającą bankowi w doskonaleniu oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.