Kartę kredytową mBanku można spłacać w ratach
Copy

Kopiuj tekst

Kartę kredytową mBanku można spłacać w ratach

Dzięki nowej propozycji mBanku, Klienci mogą rozłożyć na raty zadłużenie w karcie kredytowej, korzystając przy tym z niższego oprocentowania. 

Kredyt ratalny w karcie kredytowej jest nową propozycją dla posiadaczy kart kredytowych mBanku. Dzięki niej zadłużenie na karcie można spłacać w równych ratach z niższym oprocentowaniem w wysokości 12 proc. w przypadku karty Visa Platinum oraz 14 proc. w przypadku pozostałych kart kredytowych, dla których uruchomiono tę możliwość: Visa Electron, Visa Classic, Visa Gold, MasterCard Standard, MasterCard Gold. Za rozłożenie transakcji na raty bank nie pobiera dodatkowych opłat i prowizji.

Na raty (od 3 do 24) można rozłożyć dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych w wysokości do 75 proc. wartości limitu przyznanego dla karty. Możliwość dotyczy transakcji, dla których nie upłynął okres bezodsetkowy. Wysokość raty doliczana jest do minimalnej kwoty spłaty podanej w wyciągu do karty. Rozłożenie płatności na raty nie powoduje zwiększenia limitu dostępnego na karcie, a każdorazowa spłata raty zmniejsza zadłużenie w ramach limitu.

Kredyt ratalny w karcie kredytowej mBanku to produkt skierowany przede wszystkim do świadomych użytkowników kart kredytowych, rozumiejących mechanizm działania tego produktu - mówi Sebastian Sprusiński, naczelnik wydziału kart kredytowych mBanku. -
Mamy nadzieję, że okaże się on atrakcyjny zwłaszcza dla tych Klientów, którzy unikali korzystania z oprocentowanego kredytu, nie mając możliwości spłacania zadłużenia w wygodnych i niżej oprocentowanych ratach.

Liczymy, że nowa funkcjonalność pozwoli przełamać bariery związane z aktywnym korzystaniem z kart - dodaje Sprusiński.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile.
W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.