Karta usprawni zakupy i odciąży portfel
Copy

Kopiuj tekst

Karta usprawni zakupy i odciąży portfel

MultiBank zaprasza klientów na zakupy do salonów Vistula, Wólczanka, W.KRUK, Deni Cler Milano i wybranych sklepów firmy Levi’s. Rabaty dla posiadaczy kart płatniczych z logotypem banku wynoszą 20-30%. Akcja potrwa do 22 maja 2010 r.

Jak wynika z praktyki MultiBanku, specjalne akcje promocyjne dla posiadaczy kart płatniczych cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Współpraca prestiżowych marek sprawdza się zarówno pod kątem marketingowym, jak i biznesowym.

- Z analizy akcji rabatowych, zorganizowanych przez bank w ostatnim roku wynika, że podczas specjalnych promocji liczba transakcji w sklepach partnerskich, dokonywanych kartami MultiBanku, wzrasta średnio o 30-50 proc. W trakcie podobnej akcji przeprowadzonej na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku wzrost liczby operacji przekroczył 2/3 wartości sprzed promocji. – mówi Emilia Olszewska, odpowiedzialna za współpracę z partnerami instytucjonalnymi w MultiBanku – Nasze wyniki biznesowe potwierdzają, że świadomość finansowa klientów wzrasta. Tego typu akcje rabatowe okazują się dobrym impulsem zakupowym. Stanowią też okazję do tego, by przypomnieć klientom o walorach kart płatniczych  – dodaje.

Informacje dodatkowe:
Z majowej promocji mogą korzystać zarówno posiadacze kart kredytowych i debetowych MultiBanku. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.