Nowy samochód w dobrej cenie
Copy

Kopiuj tekst

Nowy samochód w dobrej cenie

MultiBank wprowadził atrakcyjne warunki cenowe dla kredytów samochodowych w PLN. Marże obniżono średnio o 2,01 – 2,30 p.p, a zakup pojazdu i dodatkowe wydatki, o łącznej wartości do 130 tys. PLN można sprawnie sfinansować kredytem na uproszczonych warunkach. 

Oferta dotyczy zakupu pojazdów nowych i używanych do 3 lat. Jak wynika z załączonej symulacji, dla klienta, który skorzysta z 5-letniego kredytu na zakup auta nowego o wartości 80 000 PLN, majowa obniżka marży oznacza oszczędność na poziomie blisko 5,4 tys. PLN.

Oprocentowanie kredytów dla samochodów nowych rozpoczyna się od 5,75%, a osoby, które przedstawią zaświadczenie o dochodach mogą otrzymać do 200 tys. PLN bez wkładu własnego. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat, a LTV 125%.

- Budowa atrakcyjnej oferty dla klientów zainteresowanych zakupem nowego pojazdu wpisuje się w strategię banku zarówno w obszarze polityki kredytowej, jak i grupy celowej. Takie pojazdy nabywają zazwyczaj klienci z grupy najniższego ryzyka i osoby zamożne z segmentu mass-affluent.– mówi Grażyna Zawisza, Naczelnik Wydziału Klientów Indywidualnych w MultiBanku – W przypadku kredytów krótkoterminowych, zachęcamy klientów do obsługi zobowiązania w walucie, w której zarabiają. Dlatego filar nowej oferty stanowią kredyty w PLN – dodaje.


Z kredytu auto-moto mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni Klienci MultiBanku, którzy planują zmianę samochodu, refinansowanie wcześniejszego zakupu na podstawie faktury lub przeniesienie zobowiązania z innego banku.

Informacje dodatkowe:

Kredyt auto-moto – podstawowe parametry oferty:
Kwota kredytu: maks. 350 tys. PLN (maks. do 125% LTV)
Wcześniejsza spłata (całkowita lub częściowa): bez prowizji
Okres kredytowania: do 120 miesięcy
Waluty kredytu: PLN, EUR, CHF, USD
Oprocentowanie w PLN: od 5,75%
Zabezpieczenie: cesja praw z polisy AC i przewłaszczenie częściowe
Przykładowa symulacja kredytowa:
Samochód nowy, wartość: 80 000 PLN, okres kredytowania: 60 miesięcy, waluta: PLN, wkład własny: 20%. Kredyt bez zaświadczenia o zarobkach, objęty ubezpieczeniem spłaty (Pakiet MultiBezpieczny), prowizja i składka ubezpieczeniowa kredytowana.
Prowizja: 3,00% (może być negocjowana)
Składka ubezpieczeniowa (Pakiet MultiBezpieczny): 3 955,20 PLN                                
Aktualna oferta                
Do końca kwietnia 2010


Oprocentowanie:                                5,75%                                   8,34%

RRSO:                                                 9,66%                                   12,61%

Przybliżona wysokość raty:              
1342,78                                1428,21          

Całkowity koszt kredytu:                    
17097,82 PLN                      22488,4 PLN

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.