Rodzina najważniejsza
Copy

Kopiuj tekst

Rodzina najważniejsza

Polacy coraz chętniej ubezpieczają siebie i swoje rodziny na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Najczęściej stawiają na jakość i wybierają najszerszy pakiet ubezpieczenia.

Od połowy lutego 3 krotnie wzrosła średnia dzienna sprzedaż dobrowolnych ubezpieczeń NNW wśród klientów MultiBanku. Dbając o bezpieczeństwo swoich bliskich wybierają pakiety rodzinne gwarantujące najwyższe sumy ubezpieczenia. Single preferują tańsze warianty.

- NNW zapewnia komfort finansowy nie tylko w sytuacji tragicznej, jaką jest śmierć członka rodziny, ale również w przypadku, gdy osoba ta znajdzie się w szpitalu w wyniku wypadku lub choroby. Za każdy dzień pobytu ubezpieczyciel wypłaci 100 zł lub 200 zł rekompensaty (pobyt na OIOMie). Ochroną ubezpieczeniową objęte są zdarzenia na całym świecie. - mówi Tomasz Raczyński, Menadżer Centrum Ubezpieczeń MultiBanku.

Polacy przede wszystkim stawiają na rodzinę

Ponad 60 proc. klientów MultiBanku zainteresowanych jest najszerszym oraz średnim pakietem ubezpieczeń. Najwięcej osób stawia na najdroższy wariant rodzinny, co stanowi blisko 1/3 wszystkich polis.

Zastanów się zanim wybierzesz

Przed podjęciem decyzji warto zastanowić się, jaki wariant ubezpieczenia będzie dla nas najbardziej optymalny. Również osoby samotne powinny dokładnie przeanalizować swoje zobowiązania. Choć wyższe pakiety ubezpieczeń wiążą się z nieco większymi opłatami, zapewniają jednocześnie duży komfort finansowy na wypadek nieszczęśliwych wydarzeń. Wystarczający, by bliscy mogli uregulować część zobowiązań finansowych, zapłacić rachunki i spokojnie stanąć na nogi, gdy najtrudniejsze będzie za nami.

Pakiet NNW Moja Ochrona oferowane przez MultiBank i BRE Ubezpieczenia TUiR, sprawnie i szybko można kupić, za pomocą serwisu transakcyjnego na stronie MultiBanku. Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na Ziemi. Polisę można też zamówić korzystając z dostępnej w banku multilinii oraz odwiedzając placówkę MultiBanku.

BRE Ubezpieczenia TUiR

Towarzystwo BRE Ubezpieczenia rozpoczęło działalność operacyjną w lutym 2007 roku. Obecnie BRE Ubezpieczenia rozwija swą działalność w oparciu o klasyczny bancassurance oraz platformę internetową (direct)

W obszarze klasycznego bancassurance działania BRE Ubezpieczenia koncentrują się na zaspokojeniu potrzeb klientów spółek grupy BRE Banku w zakresie produktów ubezpieczeniowych stanowiących komplementarną ofertę do produktów bankowych.

Jednocześnie BRE Ubezpieczenia dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie direct - jako kanały dystrybucji wykorzystując Internet i telefon. Sprzedaż produktów prowadzona jest poprzez wspólną platformę internetową w mBanku oraz MultiBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.