Udziały bez prowizji
Copy

Kopiuj tekst

Udziały bez prowizji

Aby zostać udziałowcem PZU wystarczy kilka kliknięć w serwisie transakcyjnym MultiBanku. Sprawny zakup akcji poprzez internetową Usługę Maklerską jest zwolniony z dodatkowych opłat. 

W połowie maja PZU zadebiutuje na giełdzie. To największa prywatyzacja 2010 roku. Już dziś ruszyły zapisy na zakup akcji dla klientów indywidualnych. Dzięki internetowej Usłudze Maklerskiej, łączącej konto osobiste w MultiBanku z rachunkiem inwestycyjnym, klienci mogą dokonywać transakcji giełdowych z każdego miejsca na Ziemi. Podobnie jak w przypadku zakupu akcji wszystkich spółek giełdowych, zapisy i nabycie udziałów PZU za pośrednictwem Internetu jest zwolnione z prowizji banku.

Zapisy na akcje przyjmowane są za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego w zakładce „Oferta Publiczna”. Na zakup akcji zapisać można się również pod numerem multilinii  801 300 000/42 6 300 000. Usługa Maklerska dostępna jest dla osób, które posiadają lub założą rachunek osobisty w MultiBanku. Aby aktywować dostęp do transakcji giełdowych, należy odwiedzić placówkę banku i podpisać odpowiednią umowę. Pełna aktywacja rachunku inwestycyjnego zajmuje 2 dni robocze.

Klienci, którzy nie posiadają aktywnej Usługi Maklerskiej, a chcieliby za pośrednictwem MultiBanku skorzystać z oferty PZU, powinni najpóźniej do 26 kwietnia br dokonać stosownych formalności. Do uruchomienia rachunku inwestycyjnego niezbędny jest numer NIP oraz adres Urzędu Skarbowego, w którym rozliczamy podatek.  

Harmonogram oferty:

19 kwietnia 2010 – Udostępnienie do publicznej wiadomości aneksu do Prospektu zawierającego informacje na temat Ceny Maksymalnej

20-28 kwietnia 2010 –  zapisy dla Inwestorów Indywidualnych

6 maja 2010 – Planowany termin przydziału Akcji

ok. 14 maja 2010 – Planowany debiut Akcji PZU na GPW
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.