Akcje PZU SA dla Klientów mBanku bez kolejki
Copy

Kopiuj tekst

Akcje PZU SA dla Klientów mBanku bez kolejki

Ruszyły zapisy na akcje PZU SA. W tej jednej z największych ofert publicznych w historii warszawskiego parkietu udział mogą wziąć także Klienci mBanku. Dzięki usłudze eMAKLER, dyspozycję zapisu złożą przez internet, a więc bez kolejek. Od transakcji nie zostanie pobrana prowizja maklerska.

Giełdowy debiut Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA - największego polskiego ubezpieczyciela - planowany jest na maj. Zgodnie z warunkami Prospektu Emisyjnego, każdy inwestor indywidualny może złożyć jeden zapis na akcje - jego minimalna wielkość to 3-, a maksymalna 30 akcji. Weryfikacja liczby zapisów odbywa się zarówno na poziomie biura maklerskiego, jak i giełdy. Maksymalna cena emisyjna akcji PZU SA została ustalona na poziomie 312,50 zł. Więcej informacji na temat oferty inwestorzy znajdą w Prospekcie Emisyjnym spółki.

Jak zapisać się na akcje PZU SA?

Klienci mBanku, którzy posiadają aktywną usługę eMAKLER,
dyspozycję zapisu na akcje PZU SA mogą złożyć przez internet, w serwisie transakcyjnym. Wystarczy podać liczbę akcji i potwierdzić fakt zapoznania się ze stosownym oświadczeniem (m.in. o zapoznaniu się z Prospektem). Dyspozycje przyjmowane są także za pośrednictwem mLinii pod numerem telefonu 0 801 300 800 lub 42 6 300 800.

Klienci mBanku, którzy nie aktywowali
jeszcze usługi, mogą wypełnić prosty wniosek internetowy, dostępny w serwisie transakcyjnym, lub skorzystać z pomocy Operatora mLinii. Chcąc przyspieszyć procedurę należy wybrać możliwość otrzymania dokumentów za pośrednictwem e-maila.
Aby zdążyć aktywować eMAKLERA do 28 kwietnia (ostatni dzień zapisów w transzy dla inwestorów indywidualnych) podpisane dokumenty należy dostarczyć do 21 kwietnia do najbliższego mKiosku.

Ile to kosztuje?

Otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego w ramach usługi eMAKLER oferowane jest
bezpłatnie. Klienci zapisujący się na akcje PZU SA za pośrednictwem mBanku
nie zapłacą też prowizji od transakcji kupna.


Od dnia opublikowania prospektu emisyjnego liczba wniosków o aktywację usługi maklerskiej w mBanku wzrosła pięciokrotnie, co potwierdza zainteresowanie inwestorów tą jedną z największych

ofert publicznych w historii warszawskiego parkietu - mówi
Zbigniew Trzeciak, makler giełdowy z zespołu mBanku, odpowiedzialny za usługę eMAKLER.
Obecnie już ponad 150 tys. Klientów inwestuje na giełdzie za pośrednictwem mBanku
- dodaje Trzeciak.

eMAKLER

to usługa mBanku, dzięki której w wygodny sposób można kupować i sprzedawać akcje, obligacje i inne papiery wartościowe notowane na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Bank zapewnia bezpośrednie połączenie w czasie rzeczywistym rachunku bieżącego eKONTO z rachunkiem inwestycyjnym prowadzonym w Domu Inwestycyjnym BRE Banku SA, dzięki czemu można inwestować na giełdzie bezpośrednio z rachunku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ""Złoty Bankier"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank - od 10 lat na polskiej scenie bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.