Mocny złoty w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Mocny złoty w mBanku

mBank wprowadza kolejną subskrypcję lokaty strukturyzowanej, opartej na kursie euro do polskiego złotego. Lokata Triumf Złotego II jest kontynuacją produktu wprowadzonego w grudniu br.

Analiza rynkowa kursu złotego względem euro zachęciła mBank do zaoferowania kolejnej subskrypcji produktu strukturyzowanego, opartego o parę obu walut. Subskrypcja trwa od 16 do 22 grudnia 2009 r.

Aktywem bazowym lokaty jest kurs polskiego złotego do euro (EUR/PLN) obserwowany na fixingu ogłaszanym przez Narodowy Bank Polski każdego dnia roboczego ok. godziny 11:00. Zysk zostanie osiągnięty, jeśli polska waluta zacznie się umacniać względem euro.

Pozytywne przesłanki rynkowe, które sugerują dalsze umacnianie się złotego zostały potwierdzone dużym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów przy okazji zakończonej już subskrypcji na lokatę Triumf Złotego, także opartej o ten warunek inwestycyjny - mówi Monika Chwiedziewicz, Menedżer Produktów Inwestycyjnych w mBanku.

Według danych rynkowych z dnia 15 grudnia 2009 wartość współczynnika partycypacji wyniosłaby 100%. Ostateczna wysokość partycypacji zostanie ustalona w dniu rozpoczęcia lokaty, tj. 23 grudnia 2009 r. i będzie nie niższa niż 90%.

Oferta jest przeznaczona dla każdego Klienta - minimalna kwota wpłaty wynosi 1000 złotych. Lokata gwarantuje bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału w 100%, daje ponadto możliwość udziału w zyskach.

mBank oferuje produkty strukturyzowane od początku 2009 r. Lokata strukturyzowana jest produktem umożliwiającym dywersyfikację portfela z aktywami, łączącym w sobie pełne bezpieczeństwo ulokowanych środków z możliwością osiągnięcia wysokiego zysku z inwestycji na rynku kapitałowym. Do tej pory uruchomiono 41 subskrypcji.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.