BRE Bank najlepszy dla najbogatszych
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank najlepszy dla najbogatszych

Już po raz drugi prestiżowy brytyjski „Euromoney Magazine” uznał BRE Private Banking & Wealth Management za najlepszą instytucję oferującą usługi bankowości prywatnej w Polsce. Tym samym BRE Bankowi został przyznany tytuł „Best Private Bank in Poland Overall”.

W lutowym wydaniu magazynu „Euromoney” opublikowany został światowy ranking instytucji świadczących usługi private banking i wealth management. W łącznej ocenie, w kilkunastu kategoriach konkursowych, BRE Bank  otrzymał najwyższe noty spośród polskich banków. Szczególnie wysoko zostały ocenione usługi private banking BRE Banku oraz jakość zarządzania relacjami z klientami. Przyznana już po raz drugi prestiżowa nagroda potwierdza wysoką jakość oferty i usług BRE Banku dla najzamożniejszych Klientów.

„Nagrody to zawsze najlepsze potwierdzenie, że kierunek, jaki obraliśmy jest słuszny” -
mówi Daniel Ścigała, dyrektor BRE Private Banking & Wealth Management.
„Jestem przekonany, że redakcja Euromoney doceniła nas za to, za co cenią nas klienci - za ciągły rozwój. Stale przenosimy na rodzimy grunt najlepsze zachodnie rozwiązania, które umożliwiają kompleksowe zarządzanie majątkiem. Obserwujemy zmieniające się i dojrzewające potrzeby, odpowiadamy na nie, może nawet wyprzedzamy oczekiwania. Cieszę się, że właśnie to doceniają niezależni eksperci. Eksperci, którzy, nie zapominajmy, mają znacznie bogatsze doświadczenie i wieloletnie praktyki w tym zakresie -
dodaje Ścigała.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku BRE Private Banking & Wealth Management rozszerzył ofertę skierowaną do najzamożniejszych klientów, zainteresowanych alternatywnymi formami lokowania kapitału. Klienci, za pośrednictwem Doradców Private Banking BRE Banku mogą  inwestować na rynku nieruchomości, poprzez Spółkę BRE Property Partner.

Zgodnie ze swoją misją oferowania klientom kompleksowego zarządzania majątkiem i przenoszenia na rodzimy rynek najlepszych praktyk, BRE Bank, jako pierwszy na polskim rynku, wprowadził aktywnie zarządzane lokaty strukturyzowane, czyli produkty umożliwiające szybkie reagowanie na  zmiany zachodzące na rynku i dokonywanie optymalnych modyfikacji portfela.

***

Nagroda Best Private Bank in Poland została przyznana BRE Bankowi już po raz drugi. Poprzednio tytuł ten BRE Bank otrzymał w 2007 roku, kiedy szczególnie wysoko zostały ocenione usługi private banking BRE Banku oraz jakość zarządzania relacjami z klientami.

BRE Bank został oceniony jako najlepszy bank pod względem oferty dla: przedsiębiorców, kadry kierowniczej korporacji, klientów zamożnych i bardzo zamożnych, a także w kategoriach: odziedziczony majątek i działalność gospodarcza, inwestycje w fundusze hedgingowe, zarządzanie relacjami z klientami, prywatność i bezpieczeństwo, technologia przyjazna dla użytkownika, zarządzanie portfelem instrumentów kapitałowych, produkty strukturyzowane.

Za najlepsze banki świadczące usługi bankowości prywatnej na świecie uznane zostały: Citi, UBS i HSBC.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.