mBank mobile: nie wyjdziesz z domu, a i tak przeniesiesz numer
Copy

Kopiuj tekst

mBank mobile: nie wyjdziesz z domu, a i tak przeniesiesz numer

Klienci, którzy chcą przenieść numer telefonu komórkowego do operatora mBank mobile, nie muszą wychodzić z domu. W tym celu nie trzeba nawet dzwonić do konsultantów. Wystarczy złożyć wniosek w internecie.

Przenoszenie numerów pomiędzy operatorami staje się w Polsce coraz popularniejsze.
mBank mobile przewidział to i jeszcze we wrześniu 2008 r. jako pierwszy
operator na polskim rynku komórkowym wprowadził ułatwienia w procesie, wykluczające konieczność wizyty w oddziale. Obecnie Klienci zainteresowani przeniesieniem numeru do mBank mobile mogą złożyć wniosek zarówno za pośrednictwem internetu, jak i telefonu.

W internecie wystarczy wypełnić forumlarz na stronie www.mBankmobile.pl. Po weryfikacji danych, w miejscu wskazanym przez Klienta pojawia się kurier z dokumentami do podpisu. Dalej proces przeniesienia odbywa się standardowo - operatorzy przekazują sobie niezbędne informacje w sprawie Użytkownika. Przeniesienie numeru można zainicjować także telefonicznie - podczas rozmowy z konsultantem mLinii pod numerem: 0 801 300 800. W każdym przypadku - dla bezpieczeństwa i w celu potwierdzenia dyspozycji Klienta - na przenoszony numer przesyłany jest SMS autoryzacyjny z mBank mobile.

Warto rozważyć przeniesienie numeru do mBank mobile - użytkownicy sieci mogą korzystać z atrakcyjnych promocji. Dodatkowo, istnieje możliwość aktywowania bezpłatnych miesięcznych pakietów na połączenia z internetem.

mBank mobile to wirtualny operator komórkowy dla wszystkich Klientów ceniących proste i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne. Klientom mBanku sieć proponuje dodatkowo darmowe minuty w zamian za korzystanie z usług i produktów Banku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Od dziewięciu lat zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.