Darmofon w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Darmofon w mBank mobile

mBank mobile wprowadza nowoczesny starter, na który bez doładowania można otrzymać co miesiąc do 90 minut na rozmowy do wszystkich sieci w ramach programu "Minut na Bank".

mBank mobile nagradza Klientów mBanku, którzy płacą kartami, w ramach programu „Minuty na bank”. By ułatwić im korzystanie z profitów programu, mBank mobile wprowadza unikalny starter - darmofon, którego nie trzeba doładowywać przez ponad rok, a ważność konta, również na połączenia wychodzące, pozostaje.

Klienci mBanku cenią sobie swobodę, wybór oraz łatwy dostęp do usług. Nowy starter, darmofon, umożliwia im korzystanie z programu „Minuty na bank” bez konieczności doładowywania konta co miesiąc – mówi Michał Szelągowski, menadżer projektu mBank mobile.

Starter kosztuje 49 zł, a karta jest ważna przez 370 dni na połączenia wychodzące i 400 dni na połączenia przychodzące. Dzięki programowi można otrzymywać nawet do 90 minut na rozmowy do wszystkich sieci miesięcznie. Wystarczy płacić kartami mBanku, a minuty będą naliczane każdego 15. dnia następnego miesiąca. Program obejmuje karty debetowe, eKarty, złote rybki i kartę platynową mBanku.

By skorzystać z darmowych doładowań w ramach „Minuty na bank", Klient rejestruje swój numer w mProfilu.

Regulamin promocji znajdują się w serwisie mBank mobile.
mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.