Darmowe "Minuty na Bank" w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Darmowe "Minuty na Bank" w mBank mobile

Klienci mBank mobile za płatności kartami mBanku otrzymują darmowe minuty i SMS-y. Cena minuty połączenia do dowolnej sieci może spaść nawet do 19 gr.

Klienci mBanku dwukrotnie częściej niż Klienci pozostałych polskich banków płacą kartami za zakupy. mBank docenia aktywność swoich Klientów i proponuje w ramach mBank mobile nowy program: „Minuty na Bank". W zamian za płatności dokonywane kartami debetowymi i kredytowymi mBanku Klienci mBank mobile otrzymują darmowe minuty na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

mBank mobile przywraca cieszącą się dużą popularnością promocję, w której Klienci czerpią korzyści z unikalnego połączenia bankowości z telefonią komórkową. Klienci mBanku mogą wykorzystać swoje przyzwyczajenie do płacenia kartą i otrzymywać darmowe minuty i SMS-y do wszystkich sieci, co pozwoli znacząco zmniejszyć koszty połączeń komórkowych - mówi Michał Szelągowski, menadżer projektu mBank mobile.
Mamy prosty mechanizm miesięcznego przyznawania darmowych minut. Jeśli Klient przedłuża aktywność swojego konta mBank mobile kwotą 20 zł, a wartość transakcji jego kartami w danym miesiącu wyniesie 2000 zł (1500 zł karta kredytowa i 500 zł karta debetowa), otrzyma 50 darmowych minut. Oznacza to, że cena minuty połączenia do dowolnej sieci spada w tym przypadku do 21 gr. W ramach promocji koszt minuty może spaść nawet do 19 gr. - dodaje Michał Szelągowski.

W ramach programu Klienci mogą zyskać dodatkowo aż 100 darmowych minut do wszystkich sieci - za płatności kartami do 90 minut oraz 10 minut za miesięczne doładowanie minimum 30 PLN. Darmowe minuty można wymieniać na SMS-y (1 minuta = 2 SMS-y). Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, które zakupią starter mBank mobile albo posiadają już swój numer pre-paid lub MIXer, i zarejestrują się na stronie promocji.

Pełne informacje o programie znajdują się w serwisie mobile.pl

Osoby, które przeniosą numer do mBank mobile mogą zyskać jeszcze więcej. Prócz minut w programie Minuty na Bank, jeżeli przeniosą numer do 2.04.2009r otrzymają przez pół roku 40 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.