Gwiazdka z kredytem mBanku!
Copy

Kopiuj tekst

Gwiazdka z kredytem mBanku!

mBank w gwiazdkowej ofercie proponuje KREDYT odnawialny bez prowizji i z promocyjnym oprocentowaniem.

Klienci, którzy zawnioskują o KREDYT odnawialny w mBanku do końca grudnia br., otrzymają go na preferencyjnych warunkach - bez prowizji oraz z oprocentowaniem 11,45% przez cały okres korzystania z kredytu.


Oferta KREDYTU odnawialnego skierowana jest do:
- osób posiadających stałe źródło dochodów,
- Klientów posiadających rachunek w mBanku przynajmniej 6 miesięcy,
- osób przenoszących linię kredytową z innego banku,
- wnioskujących na podstawie historii operacji w innym banku.

Środki pozyskane dzięki kredytowi można przeznaczyć na dowolny cel. Z linii kredytowej do rachunku eKONTO skorzystało już blisko 60 tys. Klientów.

KREDYT odnawialny w bezpłatnym rachunku eKONTO to prosty i wygodny sposób na uzyskanie taniej gotówki na bieżące wydatki - do 50 000 PLN. Szeroka funkcjonalność rachunku eKONTO pozwala na stałą kontrolę zadłużenia poprzez Internet, mLinię lub SMS. Takie elastyczne rozwiązania ułatwiają spłatę kredytu oraz zarządzanie środkami. Dodatkowo odsetki naliczane są od aktualnej wartości zadłużenia, czyli rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu, a nie od przyznanego limitu.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Misją i dążeniem mBanku jest zapewnienie Klientom maksimum korzyści i wygody.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.