Ruszaj na zimowe zakupy z mBankiem!
Copy

Kopiuj tekst

Ruszaj na zimowe zakupy z mBankiem!

Z myślą o wszystkich Klientach, którzy już planują zimowo-świąteczne zakupy, mBank przygotował specjalną promocję karty kredytowej Visa Classic.

Klienci, którzy wyrażą zainteresowanie ofertą i do 31 grudnia br. złożą wniosek o kartę kredytową Visa Classic w mBanku otrzymają ją z niskim oprocentowaniem 16%. Dodatkowo osoby korzystające z promocji zostaną zwolnione z rocznej opłaty za użytkowanie karty.

Wydanie karty związane jest z opłatą w wysokości 58 PLN - jednak Klientom, którzy w ciągu trzech kolejnych miesięcy zrobią kartą zakupy za minimum 300 PLN, zostanie ta prowizja zwrócona. W ten sposób można uzyskać kartę bezpłatną przez cały okres jej użytkowania.

Regulamin promocji znajduje się na stronach mBanku.

Karty kredytowe mBanku to wygodny i bezpieczny sposób na finansowanie codziennych zakupów. Dlatego też myśląc o zwiększonych wydatkach, związanych z okresem świątecznym jak i zbliżającymi się feriami zimowymi, już dziś proponujemy naszym Klientom kartę kredytową na wyjątkowych warunkach - z niskim oprocentowaniem oraz bez opłat za korzystanie z karty na zawsze - mówi Sebastian Sprusiński, kierujący Wydziałem Kart Kredytowych w mBanku. Dzięki takiej atrakcyjnej promocji Klienci zyskują maksimum korzyści oraz wygodę w zarządzaniu swoimi finansami.

Podstawowe cechy karty Visa Classic to:
okres bezodsetkowy do 54 dni,
limit kredytu od 1200 do 20 000 PLN,
minimalny wymagany dochód netto od 1000 PLN,
możliwość dokonywania płatności w internecie
kontrola bieżących wydatków 24h przez Internet lub telefon,
opcja automatycznej spłaty zadłużenia z rachunku eKONTO.

mBank pozostając innowatorem na rynku usług finansowych, oferuje Klientom dostęp do gamy usług bankowych, ubezpieczeniowych, inwestycyjnych oraz telekomunikacyjnych dla Klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstw. mBank tworzy otwartą platformę finansową, w ramach której Klient może swobodnie porównywać i wybierać najkorzystniejsze oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.