Zawodnicy mBank Maraton Team zwycięzcami Biegu Niepodległości!
Copy

Kopiuj tekst

Zawodnicy mBank Maraton Team zwycięzcami Biegu Niepodległości!

"Edyta Lewandowska i Henryk Szost - zawodnicy mBank Maraton Teamu zwyciężyli w XX Biegu Niepodległości w Warszawie.W rozgrywającym się 11 listopada 2008 roku Biegu Niepodległości
Edyta Lewandowska

zajęła pierwsze miejsce, dobiegając do mety z czasem 35:07 min. W klasyfikacji mężczyzn najlepszy okazał się
Henryk Szost

, osiągając wynik 29:54 min. Pozostali członkowie grupy zdobyli równie wysokie lokaty.
Paweł Ochal

uplasował się na czwartej pozycji z czasem 31.09  min. Polski reprezentant podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie
Arkadiusz Sowa

zajął piąte miejsce (31.12 min.).Dziesięciokilometrowa trasa prowadziła historycznym szlakiem z Krakowskiego Przedmieścia do Wilanowa. Tegoroczna edycja biegu odbyła się pod hasłem „Twoja lekcja historii"". W wydarzeniu wzięło udział 5000 biegaczy z całej Polski. To rekordowa liczba uczestników w historii tej imprezy.
mBank Maraton Team

powstał z myślą o wspieraniu zdolnych polskich biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności. W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu - wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich:

  • Monika Drybulska
  • Edyta Lewandowska
  • Justyna Bąk
  • Henryk Szost
  • Arkadiusz Sowa
  • Paweł Ochal
Umowy z zawodnikami obejmują sezon 2008-2009.  Opiekunem mBank Maraton Teamu jest Artur Osman - uznany polski maratończyk, zwycięzca 4. edycji mBank Łódź Maratonu. Szczegółowe informacje na temat zespołu są dostępne na stronie:
http://www.maraton.com.pl/

. "
W rozgrywającym się 11 listopada 2008 roku Biegu Niepodległości Edyta Lewandowska zajęła pierwsze miejsce, dobiegając do mety z czasem 35:07 min. W klasyfikacji mężczyzn najlepszy okazał się Henryk Szost, osiągając wynik 29:54 min. Pozostali członkowie grupy zdobyli równie wysokie lokaty.
Paweł Ochal uplasował się na czwartej pozycji z czasem 31.09  min. Polski reprezentant podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie Arkadiusz Sowa zajął piąte miejsce (31.12 min.).

Dziesięciokilometrowa trasa prowadziła historycznym szlakiem z Krakowskiego Przedmieścia do Wilanowa. Tegoroczna edycja biegu odbyła się pod hasłem „Twoja lekcja historii"". W wydarzeniu wzięło udział 5000 biegaczy z całej Polski. To rekordowa liczba uczestników w historii tej imprezy.


mBank Maraton Team powstał z myślą o wspieraniu zdolnych polskich biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności. W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu - wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich:

- Monika Drybulska
- Edyta Lewandowska
- Justyna Bąk
- Henryk Szost
- Arkadiusz Sowa
- Paweł Ochal

Umowy z zawodnikami obejmują sezon 2008-2009.  Opiekunem mBank Maraton Teamu jest Artur Osman - uznany polski maratończyk, zwycięzca 4. edycji mBank Łódź Maratonu. Szczegółowe informacje na temat zespołu są dostępne na stronie:
http://www.maraton.com.pl/
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.