mBank Maraton Team wystartuje w Biegu Niepodległości!
Copy

Kopiuj tekst

mBank Maraton Team wystartuje w Biegu Niepodległości!

"Zawodnicy mBank Maraton Teamu pobiegną w jubileuszowym XX Biegu Niepodległości.Tegoroczny XX Bieg Niepodległości odbędzie się 11 listopada w Warszawie. Jest to pierwsza impreza biegowa, w której wezmą udział wszyscy członkowie grupy.Dziesięciokilometrowa trasa Biegu będzie prowadzić z Krakowskiego Przedmieścia do Wilanowa. Jest to impreza nie tylko o charakterze sportowym, ale też społecznym i historycznym. Udział w Biegu dla wielu zawodników ma znaczenie symboliczne. Biegną, by zamanifestować przywiązanie do historii Polski, a szczególnie by uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 r.
Od początku swojej działalności mBank promuje aktywny tryb życia. W 2004 roku bank wystąpił z własną inicjatywą - mBank Łódź Maraton. W ciągu pięciu lat łódzki maraton stał się znaną i cenioną imprezą przyciągającą zarówno znanych sportowców, jak i amatorów biegania


.


Po sukcesie maratonu  mBank utworzył mBank Maraton Team

-
zespół złożony z sześciu czołowych, polskich zawodowych maratończyków, z których trzech wystartowało podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008

- mówi Dominika Nawrocka, odpowiedzialna za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku.  
mBank Maraton Team

powstał z myślą o wspieraniu polskich zdolnych biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności. W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu - wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich:

  • Monika Drybulska
  • Edyta Lewandowska
  • Justyna Bąk
  • Henryk Szost
  • Arkadiusz Sowa
  • Paweł Ochal
Umowy z zawodnikami obejmują okres 2008-2009.  Opiekunem mBank Maraton Teamu jest Artur Osman - uznany polski maratończyk, zwycięzca 4. edycji mBank Łódź Maratonu. Szczegółowe informacje na temat zespołu są dostępne na stronie:  
http://www.maraton.com.pl/

. "
Tegoroczny XX Bieg Niepodległości odbędzie się 11 listopada w Warszawie. Jest to pierwsza impreza biegowa, w której wezmą udział wszyscy członkowie grupy.

Dziesięciokilometrowa trasa Biegu będzie prowadzić z Krakowskiego Przedmieścia do Wilanowa. Jest to impreza nie tylko o charakterze sportowym, ale też społecznym i historycznym. Udział w Biegu dla wielu zawodników ma znaczenie symboliczne. Biegną, by zamanifestować przywiązanie do historii Polski, a szczególnie by uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 r.

Od początku swojej działalności mBank promuje aktywny tryb życia. W 2004 roku bank wystąpił z własną inicjatywą - mBank Łódź Maraton. W ciągu pięciu lat łódzki maraton stał się znaną i cenioną imprezą przyciągającą zarówno znanych sportowców, jak i amatorów biegania.

Po sukcesie maratonu  mBank utworzył mBank Maraton Team - zespół złożony z sześciu czołowych, polskich zawodowych maratończyków, z których trzech wystartowało podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 - mówi Dominika Nawrocka, odpowiedzialna za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku.  

mBank Maraton Team powstał z myślą o wspieraniu polskich zdolnych biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności. W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu - wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich:
- Monika Drybulska
- Edyta Lewandowska
- Justyna Bąk
- Henryk Szost
- Arkadiusz Sowa
- Paweł Ochal

Umowy z zawodnikami obejmują okres 2008-2009.  Opiekunem mBank Maraton Teamu jest Artur Osman - uznany polski maratończyk, zwycięzca 4. edycji mBank Łódź Maratonu. Szczegółowe informacje na temat zespołu są dostępne na stronie:  
http://www.maraton.com.pl/
.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.