mBank zaprasza na Forum IAB
Copy

Kopiuj tekst

mBank zaprasza na Forum IAB

mBank wspiera  jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży interaktywnej - konferencję Forum IAB 2008. 

Konferencja, organizowana w dniach 6-7 listopada br. w Warszawie przez stowarzyszenie Interactive Advertising Bureau Polska, w całości będzie poświęcona marketingowi interaktywnemu.

W pierwszym dniu Forum IAB
prelegenci zajmujący się marketingiem i reklamą online przedstawią m. in. spojrzenie na polski rynek interaktywny z perspektywy europejskiej oraz będą szukać odpowiedzi na pytanie: gdzie znajduje się Polska na interaktywnej e-mapie świata? Pierwszy dzień konferencji urozmaici także panel dyskusyjny Czy stare media przetrwają?, w którym udział weźmie m.in. medioznawca prof. Wiesław Godzic.

Na drugi dzień konferencji złożą się dwie ścieżki tematyczne dla branży internetowej oraz marketerów. W bloku dla branży interaktywnej  eksperci z mBanku - Ewelina Sadowska - Pilc, Dyrektor Biura Komunikacji i Zarządzania Marką i Rafał Borkowski, kierujący Wydziałem Portali Internetowych zaprezentują case study: Media integration - perfekcyjna współpraca klient/agencja/broker/medium, w którym przedstawią model współpracy wypracowany w pierwszym banku internetowym w Polsce.

mBank od początku swojej działalności angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z edukacją, kulturą i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. mBank jest nie tylko sponsorem, mecenasem, czy darczyńcą, ale także inicjatorem wielu wydarzeń. Informacje o działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku są dostępne w serwisie mSpołeczność
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.