Więcej wpłatomatów!
Copy

Kopiuj tekst

Więcej wpłatomatów!

Ruszył pilotaż, dzięki któremu Klienci mBanku będą mogli korzystać bezpłatnie z wpłatomatów MultiBanku. 

Od 3 listopada br. Klienci mBanku mogą bez prowizji wpłacać swoje środki również we wpłatomatach MultiBanku w Łodzi, a dokładnie w czterech maszynach dostępnych przez całą dobę. Tym samym rozpoczyna się końcowy etap testowania połączenia sieci wpłatomatów obu banków. Dzięki połączeniu maszyn Klienci mBanku będą mieli dostęp do prawie 150 wpłatomatów w Polsce.

Obecnie w Łodzi Klienci mBanku mogą korzystać z następujących wpłatomatów:

1. CH Pasaż Łódzki, ul. Jana Pawła II 30

2. CH Manufaktura, ul. Karskiego 5

3. Centrum Biznesu, al. Piłsudskiego 3 (2 wpłatomaty)

4. CH TULIPAN, al. Piłsudskiego 92

5. CH TESCO, ul. Pojezierska 93 (dostępny 24h)

6. MultiBank, al. Piłsudskiego 5  (dostępny 24h)

7. MultiBank, ul. Inżynierska 1/3 (dostępny 24h)  

8. MultiBank, ul. Piotrkowska 242/250 (dostępny 24h)

9. MultiBank, ul. Piotrkowska 43 (dostępny 24h)

Wraz z połączeniem maszyn zainstalowano w nich nowy scenariusz wpłat. Zmiany dotyczą konieczności deklaracji wpłacanej kwoty oraz ograniczenia możliwości dokładania banknotów.

Od początku listopada Klienci mBanku korzystający z maszyn depozytowych muszą wpisać, ile gotówki zamierzają wpłacić. Deklaracja wpłaty zmusza do ponownego przeliczenia banknotów przed ich zdeponowaniem. To zmniejsza prawdopodobieństwo umieszczenia w maszynie przypadkowych przedmiotów, takich jak bilety, paragony i spinacze, co często powoduje unieruchomienie urządzenia. Dodatkowo deklaracja pozwala łatwiej rozpatrywać roszczenia w przypadku zacięcia maszyny.

Druga zmiana powoduję, że banknoty będzie można dołożyć tylko raz w ciągu transakcji. W nowym scenariuszu dołożenie gotówki jest możliwe tylko w sytuacji, kiedy w maszynie zostanie umieszczone mniej pieniędzy niż zadeklarowano lub kiedy część banknotów nie zostanie poprawnie przez maszynę rozpoznana.

Pierwszy testowy wpłatomat mBanku został uruchomiony w kwietniu 2003 roku. Obecnie Klienci mBanku mogą korzystać z sieci ponad 60 maszyn, a do końca roku mBank będzie uruchamiał średnio jedno urządzenie tygodniowo.
Mapa z lokalizacjami poszczególnych maszyn znajduje się na stronach serwisu informacyjnego mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.