mDirect najtańszy!
Copy

Kopiuj tekst

mDirect najtańszy!

Klienci mBanku do końca roku mogą kupować ubezpieczenie komunikacyjne mDirect z gwarancją najniższej ceny.

Do końca grudnia w mBanku obowiązuje promocja Gwarancja Najniższej Ceny. Jeśli po nabyciu polisy w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych Klient dostanie propozycję zakupu tańszego ubezpieczenia OC i AC, otrzyma zwrot różnicy. By skorzystać z promocji, wystarczy w ciągu 14 dni od daty zakupu pakietu OC i AC przedstawić kalkulację składki, potwierdzoną przez innego ubezpieczyciela. Ubezpieczenie musi obejmować taki sam zakres, a składka musi być wyliczona dla samochodu o takiej samej wartości.  

mBank wraz z BRE Ubezpieczeniami jako pierwszy zaproponował model zakupu polisy umożliwiający porównywanie kilku ofert, a także zakup oraz obsługę polisy online. Klienci mogą skorzystać z kalkulatora zamieszczonego w serwisie mBanku.

Oprócz standardowego ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC Klienci mają także do wyboru kilkanaście opcji dodatkowych, między innymi: assistance w czterech wariantach, NNW, samochód zastępczy, ochronę prawną, ubezpieczenie pobytu w szpitalu, czy ubezpieczenie życia posiadacza pojazdu.

Dodatkowo Klienci, którzy kupią ubezpieczenie samochodowe do końca roku otrzymują
20% zniżki na ubezpieczenie mieszkania i domu Go!Direct. Wyróżniki
ubezpieczenia domu i mieszkania w mBanku to:
- wysoka suma ubezpieczenia na wyposażenie: 150 tys. PLN, gwarantująca wypłatę odszkodowania, niezależnie od wzrostu jego wartości,
- możliwość ubezpieczenia nawet z 90-dniowym wyprzedzeniem,
- możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o OC Ubezpieczającego i osób bliskich, za szkody powstałe w skutek wykonywania przez nich czynności życia prywatnego oraz ubezpieczenia dodatkowe: NNW, NNW rodzinne, pobyt w szpitalu.

mBank umożliwia także wybór wariantów dodatkowych: ubezpieczenie gotówki lub roweru.

System sprzedaży ubezpieczeń online dostępny jest dla Klientów, którzy posiadają rachunek osobisty eKONTO w mBanku. Polisy wysyłane są do Klienta w ciągu doby od zakupu ubezpieczenia.

Poprzez stały, wygodny dostęp do usług oraz najkorzystniejszą na rynku cenę, mBank realizuje w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych swoją misję: maksimum korzyści i wygoda.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.