Dołącz do mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Dołącz do mBank mobile

mBank mobile udostępnia zakup startera i przeniesienie numeru do sieci także za pośrednictwem mLinii. 

Aby zamówić starter mBank mobile poprzez mLinię wystarczy skontaktować się z operatorem. Opłata za starter zostanie pobrana bezpośrednio z rachunku osobistego Klienta (eKONTO lub izzyKONTO). Starter otrzymuje się przesyłką pocztową w ciągu 10 dni.

Również przenoszenie numeru do sieci mBank mobile jest dostępne przez mLinię. Operator wypełnia stosowny wniosek w imieniu Klienta. Dla sprawnego i szybkiego przeniesienia ważne jest, aby użytkownik w przypadku korzystania z telefonu na kartę był zarejestrowany u swojego dotychczasowego operatora. Przenoszący numer Klient musi także posiadać środki na koncie na opłatę za przeniesienie, którą pobierze od niego dotychczasowy operator. Koszt przeniesienia uzależniony jest od dotychczasowego operatora.

Proces przeniesienia numeru do mBank mobile rozpoczyna się w ciągu 48 h roboczych. mBank przygotowuje niezbędne dokumenty i wysyła je do użytkownika na wskazany adres, bezpłatną przesyłką kurierską. Kurier kontaktuje się z Klientem i umawia wizytę w dogodnym terminie. Następnie następuje podpisanie niezbędnych dokumentów i otrzymuje się kartę SIM, na której będzie aktywowany numer od obecnego operatora. O postępach w przenoszeniu Klient informowany jest za pomocą wiadomości e-mail oraz SMS. Po przejściu do sieci mBank mobile - otrzymuje 10 PLN na start na usługi.

Telefon do dobry sposób na kontakt w dowolnym momencie z bankiem, w szczególności gdy nie mamy pod ręką dostępu do internetu. Dlatego postanowiliśmy oddać do dyspozycji Klientów możliwość zamówienia startera oraz złożenia wniosku o przeniesienie numeru do mBank mobile podczas kontaktu z operatorem mLinii
- mówi Michał Szelągowski, odpowiedzialny za projekt mBank mobile.
Nadal jednak można zamawiać oraz przenosić numer w prosty i wygodny sposób, składając dyspozycję poprzez serwis www.mobile.pl - dodaje Michał Szelągowski.

Osoby, które posiadają aktywny numer w sieci mBank mobile mogą kontaktować się z mBankiem pod numerem 3000 i wybrać w menu 1. Koszt za całe połączenie wynosi 1 PLN. Użytkownicy telefonów innej sieci mogą skontaktować się z operatorem pod numerem 783 399 000 (koszt połączenia uzależniony jest od stawki operatora danej sieci).

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Jedna prosta, przejrzysta oferta oraz jedna stawka do wszystkich sieci to podstawowy wyróżnik oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.