Doładuj się multimedialnymi nagrodami!
Copy

Kopiuj tekst

Doładuj się multimedialnymi nagrodami!

mBank zaprasza Klientów korzystających z sieci komórkowej Play do wzięcia udziału w konkursie. Do zgarnięcia są multimedialne nagrody.  

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które korzystają z doładowań telefonów pre-paid w sieci Play w mBanku. Aby wziąć udział w zabawie należy zasilić komórkę w sieci Play kwotą co najmniej 25 PLN oraz  wysłać SMS o treści 'mBank' na numer 7178 najszybciej po wykonaniu doładowania.

Zwycięża osoba, która wyśle wiadomość SMS w najkrótszym czasie po dokonaniu doładowania. Gdy różnica w czasie pomiędzy doładowaniem a wysłaniem wiadomości SMS będzie taka sama w przypadku kilku zgłoszeń wygrywa osoba, która zrealizowała większą ilość doładowań. Konkurs trwa do 3 listopada br.
Laureaci zabawy zdobędą atrakcyjne nagrody:
zwycięzca otrzyma kamerę cyfrową Sony DCR-HC51;
za drugie miejsce laureat konkursu dostanie telefon komórkowy
Samsung SGH-L760;
trzecia i czwarta osoba, która najszybciej wyśle SMSa wygrywa odtwarzacz mp3
Creative Zen Stone;
za zdobycie miejsc od 5 do 30 otrzymuje się doładowania na kwotę 25 PLN.

Konto telefoniczne należy zasilić w serwisie transakcyjnym mBanku lub poprzez stronę mBanku, na stronie mTELEFONIA. Uczestnik może przesłać jednego SMSa za każde zrealizowane w toku konkursu doładowanie. Numer telefonu, z którego wysyłany będzie SMS zgłoszeniowy, musi być tym samym numerem telefonu, który został wcześniej doładowany w serwisach mBanku. Opłata za wysłanie wiadomości SMS wynosi 1,22 PLN.

Regulamin konkursu znajduje się na stronach mBanku.

W mBanku Klienci mogą doładowywać telefony pre-paid w prosty i wygodny sposób, bezpośrednio z rachunku osobistego eKONTO. Aby doładować telefon można skorzystać z opcji z poziomu serwisu transakcyjnego lub zasilić telefon mTRANSFEREM ze strony mTELEFONIA.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.