Lekcja z mBankiem
Copy

Kopiuj tekst

Lekcja z mBankiem

Specjaliści mBanku podzielili się wiedzą na temat bankowości elektronicznej z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych nr 5 w Łodzi.

Podczas lekcji pracownicy mBanku tłumaczyli uczniom III klasy Gimnazjum między innymi: czym różni się bankowość elektroniczna od tradycyjnej, jakie są największe zalety banków internetowych oraz dlaczego nie warto bać się bankowości internetowej. Dzieci dowiedziały się, jak samodzielnie i w nowoczesny sposób korzystać z własnych oszczędności. Poznały również zalety izzyKONTA - rachunku osobistego dla młodzieży od 13 lat w mBanku.

Pracownicy mBanku przekazali uczniom podstawowe informacje na temat korzystania z banku w sposób bardzo przystępny. Cieszymy się, że nasi podopieczni mieli możliwość otrzymania niezbędnej w dzisiejszych czasach wiedzy bezpośrednio od ekspertów. Interaktywny i warsztatowy charakter lekcji spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych uczniów - mówi Magdalena Grzelczak, nauczycielka z Zespołu Szkół Specjalnych nr 5 w Łodzi.

mBank stale współpracuje z Zespołem Szkół Specjalnych nr 5 w Łodzi w ramach działań z zakresu wolontariatu pracowniczego. W szkole przy ulicy Plantowej uczą się dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, upośledzone w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim. Pracownicy mBanku wspierają wychowanków placówki poprzez między innymi działania edukacyjne oraz wspólne akcje świąteczne. Starają się być obecni wśród dzieci także na co dzień, na przykład na ławkach kibiców podczas zawodów sportowych oraz w trakcie ważnych uroczystości  z „życia"" szkoły, takich jak: Dzień Dziecka czy zakończenie roku szkolnego.

Społeczność jest dla mBanku jedną z podstawowych wartości. Dlatego od początku swojej działalności bank angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z edukacją, kulturą i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. Informacje o działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku są dostępne w serwisie mSpołeczność
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.