Dla Klientów kawa i dobra lektura
Copy

Kopiuj tekst

Dla Klientów kawa i dobra lektura

Poczytać biznesową książkę i napić się kawy – tak można dziś spędzić czas w Centrum Usług Finansowych MultiBanku. Przy współpracy z Grupą Wydawniczą Helion S.A, bank rozpoczął kolejny projekt z serii partnerskich promocji MultiBanku i wybranych marek prestiżowych. 

W trzydziestu wybranych Centrach Usług Finansowych rozmieszczono biblioteczki z książkami o tematyce finansowej. W trakcie pobytu w oddziale Klienci MultiBanku mogą swobodnie korzystać ze wszystkich eksponowanych pozycji. Grupa Wydawnicza Helion S.A udostępniła markę Onepress – książki dedykowane biznesowi. W biblioteczkach znajdziemy m.in. pozycje z  zakresu „giełda i inwestycje” oraz biblioteka menedżera (rozwijające kompetencje osobiste) – łącznie ponad 30 tytułów.

- W ramach pilotażowego projektu  przedstawiamy w Centrach Usług Finansowych ofertę znanych, marek, które odpowiadają zainteresowaniom naszych Klientów i mogą być dla nich atrakcyjne. Negocjujemy z partnerami preferencyjne warunki zakupu i proponujemy ułatwienia w jego finansowaniu.  Do placówek wstawialiśmy już m.in. motocykle i  makiety domów. Tym razem postanowiliśmy zaproponować Klientom lekturę książek o tematyce biznesowej - odwiedzając wybrane oddziały, przed spotkaniem z doradcą, mogą napić się kawy i zapoznać z interesującymi ich tytułami. Mogą też skorzystać z przygotowanej dla nich promocji. – mówi Wojciech Bolanowski, Dyrektor Biura Marketingu MultiBanku

– Łącząc MultiBank z innymi prestiżowymi markami podkreślamy pozycjonowanie naszego brandu  w świadomości osób należących do grupy celowej. – dodaje.

Do 8 grudnia 2008 r. osoby, które zdecydują się na zakup dowolnej książki z portfolio Grupy Wydawniczej Helion S.A. za pośrednictwem strony www.onepress.pl i skorzystają z szybkiej płatność MultiTransferem otrzymają 10% rabatu. Dodatkowo, zarówno nowi jak i obecni Klienci MultiBanku, po przedstawieniu faktury za zakup książki, będą mogli skorzystać z kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem Pakiet MultiBezpieczny lub kredytu na studia podyplomowe na preferencyjnych warunkach. Bank obniży prowizję.

Informacje dodatkowe:

1. Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem Pakiet MultiBezpieczny dla czytelników Grupy Wydawniczej Helion S.A.
Oprocentowanie: 11,99% (11,49% dla Członków Klubu Aquarius)
Prowizja: 3% (2% dla Członków Klubu aquarius)
- niezależnie od kwoty kredytu i okresu kredytowania.

2. Kredyt na studia podyplomowe dla czytelników Grupy Wydawniczej Helion S.A.
Oprocentowanie kredytu w PLN: 10,84%
Oprocentowanie kredytu w CHF: 7,68%
Prowizja: 0%
Lista placówek, w których można zapoznać się z ofertą serii wydawniczej Onepress i szczegółowe informacje o promocji znajdują się na stronie internetowej MultiBanku, pod linkiem: http://www.multibank.pl/dla_firmy/MultiTransfer/promocje

Onepress

Marka Grupy Wydawniczej Helion S.A. obecna na rynku od 3 lat. Lider w sektorze poradników dla biznesu i książek ekonomicznych. Oferuje 400 tytułów skierowanych m.in. do menedżerów i właścicieli firm. W ramach Onepress Grupa Wydawnicza Helion S.A publikuje w Polsce również książki wydawnictwa Harvard Business School Press.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.