Urodzinowe procenty!
Copy

Kopiuj tekst

Urodzinowe procenty!

mBank z okazji ósmych urodzin proponuje swoim Klientom trzymiesięczną lokatę z oprocentowaniem 8,08%.

26 listopada br. mBank będzie obchodził ósme urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla mKlientów wiele niespodzianek. Świętowanie rozpoczynamy już 15 października - wtedy uruchomimy specjalną wysoko oprocentowaną lokatę - mówi Paweł Kucharski, Dyrektor mBanku. mBank od samego początku koncentruje się na budowaniu trwałych relacji z Klientami. Urodziny to dobra okazja, by ten dialog stał się jeszcze bardziej intensywny. Niespodzianki dla naszych Klientów - dotyczące zarówno oferty, jak i zachęty do wspólnego działania - będą pojawiać się aż do 26 listopada - dodaje Paweł Kucharski.

mLOKATĘ urodzinową Klienci mogą zakładać samodzielnie, w systemie transakcyjnym po zalogowaniu, lub za pośrednictwem operatorów mLinii. Oferta będzie dostępna od 15 października do 30 listopada 2008 r. Minimalna kwota lokaty wynosi 10 000 PLN. Klient może założyć lokaty na łączną kwotę do 2 mln PLN.  

Klienci mBanku mogą korzystać także z bezpłatnego konta oszczędnościowego eMAX plus. eMAX plus to wysoko oprocentowany (5,75%) rachunek, umożliwiający efektywne lokowanie nawet niewielkich kwot - Klient wpłaca środki, kiedy i ile chce, bez ich zamrażania. Wypłata pieniędzy w dowolnym momencie nie powoduje utraty odsetek. Ta nowoczesna, a zarazem elastyczna forma oszczędzania zapewnia Klientom maksimum korzyści i wygody.

Aktualne zestawienie stawek oprocentowania dostępne jest na stronach internetowych mBanku.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.