mOkazja w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

mOkazja w mBank mobile

mBank mobile obniża cenę nowoczesnego telefonu Nokia 6220C w promocji mOkazja. 

Nokia 6220C jest zaawansowanym sześciosystemowym telefonem, wspierającym szybką transmisję danych HSDPA. Posiada wbudowany odbiornik GPS z obsługą A-GPS oraz pełną nawigacją Nokia Maps. Dodatkowo ma wysokiej klasy aparat fotograficzny o rozdzielczości 5MPx z obiektywem Carl Zeiss i funkcją autofocus. Obsługuje również wszystkie rozwiązania multimedialne. Telefon dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych Classic - Black Cyan oraz Classic-Plum.

W zestawie z telefonem znajduje się także starter sieci mBank mobile z 10 PLN na koncie. Cena telefonu wraz z kartą SIM wynosi 1149 PLN. Zestawy dostępne są również w ofercie kredytowej już od 61 PLN/miesięcznie.  

Wszystkie oferowane przez mBank mobile telefony są fabrycznie nowe, posiadają polskie menu oraz nie mają blokady simlock. Każdy telefon objęty jest polską 24 miesięczną gwarancją. Zakupiony zestaw dostarczany jest przesyłką kurierską gratis.

Oferta ważna jest od  7 do 13 października br. lub do wyczerpania zapasów.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych, które wykorzystują w dużym stopniu mikroprzedsiębiorstwa. Jedna prosta, przejrzysta oferta - jedna stawka
45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci i pełna kontrola kosztów
to podstawowy wyróżnik oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.