Weekend z gratisem
Copy

Kopiuj tekst

Weekend z gratisem

mBank mobile w ostatni weekend września proponuje dodatkowo 10% gratis do zasileń w kwocie od 40 do 500 zł. 

Klienci mBank mobile od 26 do 28 września br. mogą korzystać z promocji, dzięki której zyskują dodatkowe 10% doładowania. Bonus można wykorzystać na wszystkie usługi oferowane przez mBank mobile, a z promocji można skorzystać wielokrotnie - każde zasilenie konta będzie premiowane.

Zasady promocji „Weekend z gratisem"" są bardzo proste:

1. Wystarczy zasilić telefon w sieci mBank mobile kwotą od 40 do 500 zł poprzez płatność internetową, na przykład w systemie transakcyjnym mBanku lub na stronie
http://www.mobile.pl/. Promocja obejmuje także stałe doładowania, które zrealizują się w terminie obowiązywania akcji.

2. W ciągu kilku minut po doładowaniu telefonu kwotą spełniającą warunki promocji, operator zasili konto Klienta bonusem równym 10% zasilenia podstawowego.

3. Dodatkowe doładowanie można przeznaczyć na dowolne usługi

w mBank mobile, na przykład zasilając telefon 50 zł, można dodatkowo uzyskać pakiet na Internet - 10 megabajtów za 5 zł.

Regulamin promocji dostępny jest w serwisie mBank mobile.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Jedna prosta, przejrzysta oferta oraz jedna stawka do wszystkich sieci to podstawowy wyróżnik oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.