Nowy Cennik i Regulamin Świadczenia Usług mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Nowy Cennik i Regulamin Świadczenia Usług mBank mobile

mBank mobile w czerwcu 2008 roku przeprowadził badania jakości usług i oczekiwań wśród swoich użytkowników. Po wprowadzeniu Infoblokady, Pakietu Biznes oraz innowacyjnej usługi przeniesienia numeru od innych operatorów przez Internet, przygotowano kolejne korzystne zmiany.

Użytkownicy często zwracali uwagę na rozliczanie połączeń z Działem Obsługi Klienta (mLinia). W wyniku zmiany niezależnie od czasu połączenia z mLinią użytkownicy zapłacą za całe połączenie tylko złotowkę.

Kolejną nowością jest wprowadzenie wymiany karty SIM w razie jej uszkodzenia lub zagubienia. Usługa jest dostępna pod warunkiem wcześniejszej rejestracji numeru w systemie mobile (mProfil). Całkowity koszt zmiany wynosi 35 zł.

Nowy cennik uwzględnia też wprowadzoną 30 sierpnia br. obniżkę cen za połączenia w roamingu w strefie Unii Europejskiej. Cena za minutę połączenia odebranego wynosi 0,85 zł, a za minutę połączenia inicjowanego - 1,79 zł.

Wraz z wprowadzeniem usługi wymiany karty SIM i zmianami w cenniku dostosowano odpowiednio Regulamin Świadczenia Usług mBank mobile.

Więcej informacji na: www.mobile.pl

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych, które wykorzystują w dużym stopniu mikroprzedsiębiorstwa. To prosta i przejrzysta oferta. Podstawowy wyróżnik oferty to jedna stawka 45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci i pełna kontrola kosztów
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.