Zapłać mTRANSFEREM za fakturę telefoniczną TP
Copy

Kopiuj tekst

Zapłać mTRANSFEREM za fakturę telefoniczną TP

Klienci mBanku mogą realizować płatności za rachunki telefoniczne przy wykorzystaniu usługi mTRANSFER. 

Opcja regulowania zapłaty za rachunek telefoniczny w trybie online to bardzo wygodna i bezpieczna usługa. Faktury elektroniczne wyposażone są w kwalifikowany podpis cyfrowy, który jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa przy realizowaniu opłaty oraz zgodności z wymogami prawa w zakresie e-faktury.Techniczną obsługę płatności prowadzi firma Blue Media.

mBank obsługuje 1,9 mln klientów i właśnie w trosce o ich komfort w korzystaniu z naszych usług sukcesywnie poszerzamy gamę dostępnych produktów - mówi Bartosz Łobanowski, specjalista ds. eCommerce w mBanku.

mTRANSFER jest bardzo wygodnym i bezpiecznym narzędziem, które umożliwia przeprowadzenie transakcji zapłaty bez konieczności wypełniania szczegółowych danych do przelewu - dodaje Bartosz Łobanowski.

Klient, który chce dokonać płatności za fakturę TP przez Internet musi wyrazić zgodę na otrzymywanie jej pocztą elektroniczną. Następnie na adres mailowy każdego miesiąca otrzyma podpisaną elektronicznie fakturę w postaci PDF z aktywnym linkiem do płatności online. Realizacja płatności to zaledwie 2-3 minuty.

Istotnym elementem jest aspekt ekologiczny wprowadzenia usługi - pozwala ona na zredukowanie zużycia papieru do druku faktur.

mBank pozostaje liderem innowacji na polskim rynku, wciąż rozbudowując swoją ofertę bankową, inwestycyjną i ubezpieczeniową. W ciągu siedmiu lat działalności mBank przekształcił się z banku depozytowego w instytucję, która proponuje Klientom swobodne i zdalne zarządzanie finansami poprzez korzystanie z kredytów, nowoczesnych narzędzi inwestycyjnych i oszczędnościowych. Misją i dążeniem mBanku jest zapewnienie Klientom maksimum korzyści i wygody
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.