Zarabiaj na euro!
Copy

Kopiuj tekst

Zarabiaj na euro!

Ruszyła kolejna subskrypcja na miesięczne lokaty strukturyzowane, których zysk zależy od kształtowania się kursu EUR/PLN. Klienci sami wybierają, czy kurs walut wzrośnie, spadnie, czy ustabilizuje się.

Od 13 do 19 marca br. trwa subskrypcja na miesięczne LOKATY strukturyzowane
Strefy Euro. Lokaty strukturyzowane oparte o kurs EUR/PLN dają możliwość zarabiania na zmianach kursu walutowego.

W ramach subskrypcji oferowane są trzy warianty lokat, zakładające możliwość zysku w przypadku spadku, wzrostu lub stabilizacji kursu EUR/PLN.
Uruchomiliśmy kolejne subskrypcje na lokaty strukturyzowane, w której Klienci mogą samodzielnie zadecydować o strategii inwestowania. Lokatą, dzięki której zarabia się na wzroście kursu euro, mogą być zainteresowane osoby wybierające się za granicę, spłacające kredyt w euro lub planujące zakup jakiegoś dobra, którego wartość zależy od wartości złotówki. Wzrost kosztów przedsięwzięcia, spowodowany wzrostem kursu EUR/PLN może być, przynajmniej częściowo, zrekompensowany wyższym oprocentowaniem ulokowanych środków. Klienci, którzy spodziewają się płatności w euro lub posiadają oszczędności w tej walucie, mogą być zainteresowani lokatą zarabiającą na spadku kursu - niższa wartość otrzymanych/posiadanych środków oznacza wyższe odsetki z lokaty. Lokata Strefa Stabilizacji EUR 2 to propozycja dla osób przewidujących ustabilizowanie się kursu EUR/PLN i ograniczenie jego wahań do przedziału +/- 5 groszy
- mówi Monika Chwiedziewicz, Menedżer ds. Produktów Inwestycyjnych mBanku.

Inwestowanie w lokaty strukturyzowane w mBanku jest bardzo proste - wystarczy zalogować się do systemu transakcyjnego i wejść do zakładki „lokaty strukturyzowane" dostępnej na pierwszej stronie po zalogowaniu. Nie trzeba dopełniać żadnych dodatkowych formalności. Otwarcie lokaty strukturyzowanej w mBanku nie wiąże się z ponoszeniem żadnych opłat ani prowizji. Bezpłatne jest także zarządzanie lokatą. Oferta jest przeznaczony dla każdego Klienta - minimalna kwota wpłaty wynosi 1 000 PLN, przy całkowitej gwarancji powierzonych środków.


Lokaty strukturyzowane to kolejne rozwiązanie mBanku, które umożliwia dywersyfikację portfela z aktywami. Lokaty strukturyzowane dają możliwość zarabiania polskim inwestorom na akcjach spółek notowanych nawet na odległych kontynentach, zagranicznych indeksach, towarach czy surowcach bez ponoszenia kosztów inwestycji, a przy jednoczesnej 100% ochronie kapitału.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.