W mBanku oszczędności na piątkę
Copy

Kopiuj tekst

W mBanku oszczędności na piątkę

Od 5 marca br. mBank zmienia stawki oprocentowania oferty depozytowej - wzrasta oprocentowanie rachunków oszczędnościowych i rocznej mLOKATY.

mBank podwyższa oprocentowanie konta oszczędnościowego eMAX plus oraz mBIZNES plus . Podstawowe oprocentowanie rachunku eMAX plus oraz mBIZNES plus wzrosło z poziomu 4,25% do 4,50%. Dodatkowo zostaje wprowadzony próg kwotowy oprocentowanie rachunku, na którym zgromadzone środki przekroczą  50 000 PLN, wyniesie 5,05% w skali roku. eMAX plus to wysoko oprocentowany rachunek umożliwiający efektywne lokowanie nawet niewielkich kwot - Klient wpłaca środki kiedy i ile chce, bez ich zamrażania, nie tracąc odsetek przy wypłacie pieniędzy w dowolnym momencie.

Od 5 marca br. oprocentowanie mLOKAT zawartych na okres 12 miesięcy wynosi
5,60% (podwyżka z 4,45%). mLOKATA, o stałym oprocentowaniu, to rozwiązanie dla Klientów, którzy chcą oszczędzać z gwarancją otrzymania określonej kwoty odsetek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, pomimo spadku stóp procentowych, zdecydowaliśmy się podnieść oprocentowanie wygodnego rachunku oszczędnościowego w mBanku zarówno dla Klientów indywidualnych jak i mikroprzedsiębiorców oraz rocznej mLOKATY. Dodatkowo, wprowadziliśmy próg kwotowy na rachunku eMAX plus. Proponujemy konkurencyjne oprocentowanie na poziomie 5,05% wszystkim osobom, posiadającym na tym rachunku minimum 50 000 PLN- mówi Maciej Witkowski, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych. mBank od stycznia tego roku proponuje Klientom także alternatywną możliwość pomnażania swoich oszczędności - lokaty strukturyzowane. Subskrypcje na lokaty są uruchamiane raz w tygodniu. Podstawowym wyróżnikiem oferty jest wygoda obsługi przez internet oraz brak opłat. Lokaty strukturyzowane oferują 100% gwarancji kapitału oraz możliwość osiągnięcia wysokich zysków. Obecnie trwa subskrypcja na lokatę Czarne Złoto, dzięki której Klienci mogą zyskać nawet 28% w skali roku -
dodaje Maciej Witkowski.

Zmiana oprocentowania związana jest ze spadkiem poziomu stóp procentowych NBP oraz spadkiem stawek rynkowych WIBID/WIBOR.

Po zmianie oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych wynosi:
rachunków eMAX - 1%
rachunków mBIZNES max - 1%
oprocentowania lokaty mIKE - 3,9%

oprocentowania mLOKAT:
2-miesięcznej - 4% (od 10 marca br.)
3-miesięcznej - 4,05%
6-miesięcznej - 4,10%
9-miesiecznej - 4,15%
i 12 miesięcznej - 5,60%

oprocentowania rachunków eMAX plus:
dla kwot poniżej 50000 - 4,50%
dla kwot powyżej 50000 - 5,05%

oprocentowania rachunków mBIZNES plus:
dla kwot poniżej 50000 - 4,50%
dla kwot powyżej 50000 - 5,05%

Aktualne zestawienie stawek oprocentowania dostępne jest na stronach serwisu mBanku
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.