mBank na Dzień Kobiet
Copy

Kopiuj tekst

mBank na Dzień Kobiet

mBank, z okazji Dnia Kobiet, przygotował dla Klientów specjalne niespodzianki: konkurs z atrakcyjnymi nagrodami oraz rabaty za płacenie kartami kredytowymi.

Od 26 lutego do 8 marca br. trwa konkurs dla Klientów mBanku, w którym główną nagrodą jest 7-dniowa wycieczka dla 2 osób do Egiptu, a także 20 bukietów kwiatów Poczty Kwiatowej wraz z doręczeniem pod wskazany adres w Polsce.

Zasady zabawy są bardzo proste - należy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania umieszczone na stronie konkursu oraz zostawić swoje dane kontaktowe. Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz. Nagrody zostaną przyznane co setnej osobie spośród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytania.

Konkurs został przygotowany dla Klientów mBanku wspólnie z Pocztą Kwiatową i EximTours.

Dodatkowo została przygotowana specjalna promocja dla Klientów, którzy posiadają karty kredytowe mBanku. Płacąc kartami Visa Electron, Visa Classic lub Visa Gold w sklepach: Aksamit.pl, Arysto.pl, Luks.pl oraz w sieci pijalnii czekolady Mount Blanc otrzymuje się specjalne zniżki. Rabaty można otrzymać do 8 marca br.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.